Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen a veet zselé gyanta?...

Milyen a veet zselé gyanta? (tapasztalatok)

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne.
2011. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
én most próbáltam, nagyon nagyon kevés kell belőle és nagyon vékonyan kell kenni, hajszálnál is vékonyabban szabad csak kenni, szerencsére a spatula jó hozzá, mikróban kell felmelegíteni kb 900-1000 W-n 30 másodpercig, majd 1 percig hagyni kell a mikróba (nem szabad a mikrónak abban az 1 percben működnie) és utána a spatulával megkell keverni, van a végén egy ilyen is hőmérő, ha az piros lesz akkor meleg, ha fekete marad akkor jó, a letépőcsíkokat lelehet mosni, nagyon jó, én direkt nem borotváltam a lábamat 1 hónapig hogy kipróbáljak 1 gyantát, és most megjelent, gondoltam kipróbálom, (eddig is volt gyantázva a lábam de az kegyetlenül fájt, ez viszont épp alig ((hozzáteszem hogy a kék dobozosat vettem meg, ami érzékeny bőrre való)) fájt) és nagyon szépen levitte, persze jól rá kell nyomni a letépő csíkokat, mert különben nem tépi le, és a szőrszálnövésével ellentétesen kell tépni, a gyantát pedig a szőrszálnövésének egyező irányba, és minél kisebb szögben kell letépni, minél gyorsabban, és akkor nagyon szépen leviszi, és ami a legjobb, kva jó az illata és vízzel 3 másodperc alatt lejön, és még csak kise pirosodtam tőle, ha értékelnem kéne, akkor kiadnék érte még 20 ezer forintot is, mert nagyon sok van benne, nagyon kevés kell belőle ( még fél deci se fogyott el a 2 lábamra) arra viszont odakell figyelni hogy a zselétartály felett van 1 fém fólia, azt lekell venni ha mikróba melegíted, és miután elvetted nem szabad a tégelyt döntögetni mert különben belefolyik a kupakba, engem meggyőzött
2011. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.. én is vettem kéket de még nem próbáltam ki, de tuti ki fogom !! annyi lenne a kérdésem hogy kb mennyi ideig marad sima, mennyi ideg nem látszik?
2011. máj. 26. 11:25
 4/20 anonim ***** válasza:
Én holnap fogom kipróbálni, kéket vettem szintén. Egyik barátnőm nagyon dicsérte. :)
2011. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
én tegnap kipróbáltam .. hát egészen jó de könnyebb elmenni a kozmetikushoz mert az gyorsabb és ugyan ennyibe kerül :D
2011. máj. 27. 10:52
 6/20 anonim válasza:
sziasztok! hol lehet ilyet venni, még sehol nem láttam. :( dm/rossman vagy nagy áruházak? :)
2011. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
én dm-ben vettem !!
2011. máj. 27. 10:53
 8/20 anonim ***** válasza:
ma 10:52es kérdező.. De ez a tégelyes gyanta nem csak egy alkalomra elég. a kozmetikusnál pedig ha csak egyszer mész az 3000 ez meg többszörre is elég.
2011. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
köszi! benézek majd a dm-be :) kíváncsi vagyok már, hogy milyen, mindig is gyanta párti voltam. :) bikini vonalra javasoljátok, vagy ott esetleg próbáltad már?
2011. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
kipróbáltam bikinivonalra.. fájt kicsit és persze pirosabb lett de elmúlt gyorsan:D
2011. máj. 30. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!