Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta? Milyen tapasztal...

Intim gyanta? Milyen tapasztalatok vannak? Mire érdemes odafigyelni? Először csinálnám és technikai tippek, trükkök jól jönnének. Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint hogy magadnak akarod csinálni?


Hát a szövetcsíkot mindig a szőrnövéssel ellentétes irányba húzd, és akkora lendülettel rántsd meg amit már nem tudsz megállítani, mert eléggé fájni fog.

Legyen kéznél valami hűsítő mentolos krém egyrészt a bőröd megnyugtatására másrészt az esetleges gyantamaradék eltávolítására.

2010. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legelsőnek ne otthon csináld, hanem menj el egy kozmetikushoz, az kevésbé is fáj, meg ott látod hogy hogy csinálja. Én is itthon csinálom magamnak, de eleinte kozmetikushoz jártam, nekem nem sikerült soha annyira szép simára mint a kozmetikusnak, meg egy pici valahol mindig maradt, sokkal több időbe is telt meg sokkal jobban is fáj:S de azért sok sikert:P
2010. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van,a kozmetikustól et tudod nézni a trükköket,mit hogyan,merre!Nem éri meg a véraláfutás.
2010. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van esetleg valamilyen márka, amit ajánlanátok? Amiket én megnéztem azokon szinte kivétel nélkül kiemelték, hogy intim gyantázásra nem használhatók, max. bikinivonalra.
2010. máj. 12. 10:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal külön intim gyanta nincs. Vagyis még nem találkoztam vele. Az egészet magadnak nem fogod tudni megcsinálni.Elsőnek meg sztem elég neked a bikinivonal gyantázása is. Később mehetsz beljebb. Én sima hideg gyantával csinálom magamnak(Veet,Opilca),de csak a szeméremdombot, meg bévül a combomnál. Egészet még sosem sikerül magamnak,sztem azt csak kozmetikus tudja.


Tipp:nyomd bele a gyantát jól a szőrbe és gyorsan rántsd le ellentétes irányban. Ha lassan rántod le akk jobban fog fájni!


[link] -itt megmutatja h hogyan kell gyantázni.

2010. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!
2010. máj. 12. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!