Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli előtt bekenhetem-e az...

Szoli előtt bekenhetem-e az arcom naptejjel?

Figyelt kérdés

Ugye kifejezettem tiltva van a krémek használata szolizás előtt, legalábbis én úgy olvastam, hogy barna folt maradhat az érintett területen.


A bőröm a 2-ik típusba tartozik, és az arcom szolizás után meg jópár nappal is piros marad. Azt is olvastam, hogy ha a bőrpír még nem tűnt el, akkor nem ajánlott szolizni.


Vettem egy 50-es naptejet, és az érdekelne, hogy használhatom e?


2011. ápr. 26. 11:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nembaj ha nem barnulok tolle, mondtam hogy csak az arcomon szeretnem hasznalni, azon kivul meg az arcom barnul eleget a napon is :)
2011. ápr. 27. 10:50
 12/12 A kérdező kommentje:
jah es elhiszem hogy nem barnulok tolle, miutan legeloszor irtal elolvastam, hogy melyik sugarzas mit csinal, koszi az ertekes valaszokat
2011. ápr. 27. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!