Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat bekenhetem...

3 hónapos babámat bekenhetem e naptejjel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenképp kend be. az enyém két hónapos, én is bekenem.

50+ faktor, UVA ellen is védő Hawaiian Tropic tejjel, 2 deci 2800 forint a DM-ben. ár-érték arányban ez a legjobb, amcsi cucc.

2009. máj. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, be is kell, még ak is, ha csak a babakocsiban vagy árnyékban vagy vele. Az ő bőrük még nagyon vékony, rettenetsen hamar le tud égni. Persze, semmiképp ne vidd ki 11 és 15 óra között, mert olyankor a legerősebb az uv-sugárzás, de sajnos később is csak kicsit enyhül.
2009. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp kend be!!
2009. máj. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát most biztos mindenki csodálkozni fog, de ma reggel a Tv2-n volt, hogy 1/2 év alatti gyerekeket tilos bekenni naptejjel és az 1 év alattiaknak sem túl ajánlatos. Felhívtam a gyerekorvost, mert nemsoká nyaralni indulunk és ő is ezt mondta. Nem győztem csodálkozni. Azt is mondta, hogy egyáltalán nem érheti napfény a bőrét, mert cseppnyi vékony és nagyon károsodik. A naptejekben, még a gyerekekéiben is vannak olyan vegyi anyagok, amik a bőrön keresztül felszívódnak és bejutnak a vérkeringésbe. Megpróbálom kinyomozni valami alternatív oldalon, hogy milyen vegyszermentes naptejek léteznek.
2009. máj. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!