Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont és hajbalzsamot...

Milyen sampont és hajbalzsamot használsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 08:04
 1/10 A kérdező kommentje:
És hajpakolást?:)
2011. ápr. 25. 08:05
 2/10 anonim ***** válasza:
A Pantene Nature Fusion termékcsaládját használom, sampon, balzsam, pakolás, szérum :) hetente egyszer hétvégén használom a pakolást, a szérumot, sampont, balzsamot minden nap.
2011. ápr. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Baba sampon + balzsam egyben.
2011. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a Herbal Essence-t tök szerettem, de nem találom már a DM-ben.

most azt az új Pantene-t vettem, Aqua vmi...

2011. ápr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én syosst használok :)
2011. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nívea sampon, Mülleres hajbalzsam, meg valami no name hajpakolás, ha olyanom van. De már bánom, amíg csak sampont használtam, sokkal jobb volt a hajam, aztán pár év alatt sikerült rájönnöm, hogy teljesen mindegy, egyik se ér sokkal többet a másiknál (beleértve nem egy többezres darabot). A samponnal szenvedekl egyedül, mert ha melllényúlok, kaparhatom a bőröm, úgy kiszárítja. :S

Keresőben vagy vagy csak úgy érdekel? :D

2011. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindkettő:D Annyi mindent próbáltam már de még nem találtam meg az igazit:S Jelenleg Gliss Kur festett hajra való sampont és Serical Latte hajpakolást vagy Selective hajbalzsamot(fodrászomtól van)használok:) Amúgy nekem is nagyon sokat viszket mostanában a fejbőröm, de eddig azt hittem, hogy talán a festéstől lehet, ami azért eléggé érdekes lenne mert még 1,5hónappal ezelőttig évekig szőkével volt festve, most pedig barnával és azért a szőkítés jobban megviselheti a fejbőrt mint a barna festék:/ Úgyhogy lehet nálam is a samponnal lehet gond:)
2011. ápr. 25. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
WU2 sampon és Alverde balzsam.
2011. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A Wu2 sampon nem szárítja a hajat vagy fakítja a festett haj színét? Mert nekem barna festett és eléggé száraz hajam van:s
2011. ápr. 25. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, hogy fakítja-e, mert nem festem a hajam. Nekem a zsírosságot gyönyörűen eltüntette, szárazság ellen pedig használok balzsamot.
2011. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!