Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz ilyen kis mellhez ez a fazon?

Gáz ilyen kis mellhez ez a fazon?

Figyelt kérdés

A fejemet direkt hagytam le.


[link]


2011. ápr. 24. 18:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Megmondanád nekem hogy hol vetted?:)
2011. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

e-bayről rendeltem, postaköltséggel együtt kb. 7000 Ft volt.


az utolsó két választ nem igazán értem..lehet hogy nem tökéletes az alakom de sokat dolgozok már azért is hogy ilyen legyen, ezért nincs bűntudatom, én mindent megteszek. a strandot és a napsütést pedig imádom, ezért akkor is lenne fürdőruhám, ha 100 kg lennék...

2011. ápr. 24. 19:34
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jól áll, és ez a fürdőruha szuper! :)
2011. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól áll, de tééényleg:)

és amit írtak a lábadról, meg egyéb dolgokat, ne vedd magadra, mert szép a lábad is, az egész alakod:)

szép ez így komolyan:)

2011. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csini, pont, hogy kis cicin áll jól, én már nem merném felvenni, pedig nincsenek vészesen nagy dudáim.

Egyébként szeritn em ez a fazon előnyösebb, mint a háromszög.

2011. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, én is ilyesmin gondolkozom, nekem sincs sokkal nagyobb mellem. :]

Jó vásárt csináltál szerintem.


{és az alakoddal is minden rendben}

2011. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,valóban nagyon illik.. Pont,hogy a kismellűeknek az ilyesmi fazonú fürdőruhák állnak jó. Maga a fürdőruha is nagyon szép,szóval jó választás volt! :)
2011. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ez a fürdőruha. Én is épp most ilyen fazont szeretnék, ugyanis nekem is kis mellem van.

Az alakodról meg csak annyit, hogy nincs vele semmi baj, az a két kritizáló meg biztos csak féltékeny mert ők nem ilyen csinosak ;)

2011. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
nagyon jól áll, és különleges, biztos vok benne h jobb mint a 3szög alakú. tökéletes
2011. ápr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

-.- még hogy csúnyák a lábai-.- kíváncsi lennék a tiédre!

Szerintem gyönyörű az alakod! A melleddel sincs szerintem semmi baj, a fürdőruha csodásan áll és én is pont ilyen fürdőrucit akarok csak valamilyen élénkebb színben :D

15L

2011. ápr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!