Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?...

Mit kezdjek a hajammal? (képpel) szín, fazon?

Figyelt kérdés

már kezdem unni, olyan egyforma, kéne bele egy kis szín, de valami extra, mondjuk lila, vagy nem tudom...szerintetek mit csináljak vele, hogy kicsit feldobjam?

mindenképp a szőkét szeretném alapszínnek, de mondjuk egy kis lila(egy előző kérdésben olvastam, és megtetszett), vagy valamilyen szín?


[link]

[link]

[link]


2011. jún. 19. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked jól állna a világos barna

[link] ezen az oldalon mondjuk a legalsó.

Szerintem mindenképpen kéne frufru, mert magas a homlokod.

De nem muszáj megválni a hosszától, mert a hosszabbal több mindent lehet kezdeni. :)

2011. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lila az magában a hajszínbe jól nézne ki.De én sötétbarnát festenék bele.Így ha lenő valamennyire a szőke akkor sem lesz annyira feltűnő.
2011. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

barna volt már benne, egyrészt nagyon hétköznapinak találom, másrészt nagyon nem tetszett...:S


a hajszínt szeretném megtartani. a linkelt frizura szerintem nem állna jól, van feleslegem, így még jobban kerekítené az arcom

2011. jún. 19. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard mindeáron megtartani a szőke színt,mert nem áll jól.

[link]

Próbálj ki egy ilyesmi színt,tuti jobban állna.

[link]

Mellé egy iylen fazon,és máris tuti lenne frizud.

: DD

2011. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

+tanács:hagyd,hogy nőjjön ki a szemöldököd,és irány a kozmetikus.:)

Puszii.

2011. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Neked szerintem még a világos vörös is jól állna, de nem a répás, hanem olyan finomabb változata, szerintem dögös lenne.

És én úgy látom hogy a fazonja lehetne rövidebb, mert ez valóban elég semmilyen. Az első által linkelt képen Keira N. frufruja nagyon feldobná a hajad+arcod!

2011. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!