Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire fáj a fazon gyanta?

Mennyire fáj a fazon gyanta?

Figyelt kérdés

Nekem ez lenne az első alkalom, hogy kozmetikussal gyantáztatnám le, tehát kicsit új még nekem!:)

Arra lennék kíváncsi, hogy kb mekkorára nővesszem meg, hogy szépen letudja gyantázni? Előfordulhat, hogy majd kipattog? Mennyi ideig lesz sima?

Pl,ha megyek nyaralni akár előtte is csináltathatom pár nappal? Nem lesz csúnya piros??

Előre is köszönöm mkinek a válaszát!


2011. jún. 20. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon:) De érdekes nem mindig.Ha kis csíkokba szedik,és gyorsan,akkor nem mindig...
2011. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

egyik nap kísértem el ismerősöm...és meg se nyekkent..végig eltrécselgetett....vagy neki már nem olyan erősek a szőrszálai?

biztos, hogy megéri...csak én meghalok...egyszer próbáltam ott epilátorral, de azt hittem meghalok.

2011. jún. 20. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
nyugi ki lehet birni,bár elsőre biztos rossz lesz :) szerintem ne nyaralás elött menj 1-2 nappal,hanem hamarabb hogy mindenképp elmuljon a pirosság meg hasonlók,nyugi sima marad pár hétig (nekem kb 4 hétig az)
2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a tippet!:) akkor előtte megyek pár nappal!:)

és ti nem éreztétek kényelmetlenül magatokat,amikor először mentetek??

én pl a francia bugyi meg ilyenek hívője vagyok...akkor hogy fog hozzám férni? Mert tangát csak elhúzogatom jobbra balra...bocsi ezekért az együgyü kérdésekért...de így arc nélkül sokkal könnyebb ilyeneket kérdezni!

2011. jún. 20. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:

nos...én nem bírtam ki...leizzadtam, nyögdécseltem...sőőőt...nem is hagytam hogy a kozmetikus befejezze...annyira fájt, hogy nem birtam...soha többé...de nekem alacsony a fájdalomküszöböm....

22L

2011. jún. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amugy akkor meg menj akkor tangába...:)és ez letudva...a szöröd legyen jo hosszú, hogy ki lehessen szedni...és nem lesz kellemetlen ugy értem kinos, hisz ez a kozmetikus dolga...de mint mondtam...nekem be se lett fejezve, annyira fájt:D
2011. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!