Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nehezen/gyorsan barnulsz le a...

Nehezen/gyorsan barnulsz le a szoliba?

Figyelt kérdés
És van olyan bőrtipus ami soha sem barnul le?csak pár árnyalatot
2011. ápr. 22. 12:32
 1/4 anonim válasza:
én eléggé nehezen barnulok(ha napon barnulok akkor megégek, és egy hét mulva lehámlok, semmi sem látszik)DE mostanában elkezdtem szoliba járni, hogy nyáron ne égjek meg, és legyen alapszínem, mert nagyon fehér a bőröm.Párszor megpirultam, de már alakulok.Heti kétszer járok, 10-15 percre.A furcsa az, hogy mindenemen látszik a szín csak a vádlimon nem. Az fehér.Amúgy miért kérdezed?
2011. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen barnulok, viszont sosem égek le.:) Én barnító krémezek és szolizok egyszerre. Már nagyon szép színem van!:) A leggyorsabb a krém, csak nagyon körültekintően kell használni!
2011. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

engem is nehezen fog meg, nekem kell egy 100 perces bérlet és heti 2 alkalom hogy jónak mondható színem legyen. én is próbálkoztam a krémekkel,de én mindig foltos lettem,pedig igyekeztem figyelni...

elsőnek meg annyit h húzd fel rendesen a lábad és/vagy feküdj hasra :) én le is szoktam csúszni mert nekem az arcbarnító nem ér semmit,a fejem a legvilágosabb mindig meg a lábam szára.. a hasam meg szép barna dehát az ritkán látszik

2011. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Jah nálam is ez van utolsó. az arcom és a lábszáram szinte fehérnek mondható.XDA hasam meg tök barna már.Kérdeztem a szoliban, és mondták, hogy ők ilyet még nem hallottakXDDDe akko nem csak én vagyok ilyen színváltós:-)Amúgy a krémtől én is foltos voltam, meg sajnos nem barna, hanem sárgás:-(
2011. ápr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!