Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestésen gondolkodom, de...

Darcy01 kérdése:

Hajfestésen gondolkodom, de nem tudom, hogy belevágjak-e, illetve hogy milyen színt válasszak!? (Képekkel)

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, még soha nem volt festve a hajam. Klasszikus, seszínű hajam van, ilyen színű, mint a köv. képen:


[link]


Az ilyen jellegű hajszínek tetszik:


[link]


[link]


A legutolsó linken a szőke és a barna is nagyon szép hajszínek szerintem.

A bőröm viszont nem szolis, szerintetek túl sötét lenne hozzá a második linken lévő barna szín?

És mondjuk a szőke esetében a szemöldököt is világosítani kell?


Bárki tanácsát, hozzászólását szívesen fogadom:-)


Előre is köszönöm!


2011. ápr. 19. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud konkrét hajfesték típust mondani, azt megköszönném. Vagy érdemesebb inkább fodrásszal csináltatni?
2011. ápr. 19. 22:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utolsó linkben tényleg mindkét szín nagyon szép, főleg a barnább, szerintem. De így, hogy nem látjuk az arcodat nehéz megmondani, hogy mi állna jól. Mondjuk a seszínű hajnál szerintem bármi jobb, nekem is olyan eredetileg, és már nagyon sok árnyalatot kipróbáltam. A sötétből próbáltam világosítani, mert az tetszett, de egyszerűen nem állt jól, úgyhogy muszáj voltam visszasötétülni egy kicsit :D Szerintem inkább fodrászt kérdezz meg, biztosan tud tanácsot adni.
2011. ápr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fuuuu, de jó ez a blog amit linkeltél:D
2013. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!