Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szárítsam ilyenre a...

Hogyan szárítsam ilyenre a hajam? Sok választ!

Figyelt kérdés

nagyon szeretném, ha ilyen vagy hasonló lenne a hajam, mint a barna hajú lánynak.

nekem sajna még nem ilyen hosszó a hajam, de már nem is olyan rövid.lenne ötletetek, hogy hogy lehetne ilyenre csinálni??hogy szárítsam?És hol válasszam el??Köszi és kérlek írjatok, mert holnap(kedden)szeretnék hajat mosni.

Kérlek csak értelmes válaszokat írjatok!!köszönöm mindenkinek!!

Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=FDSsW854UTY&feature=related

4:50 nél szerintem elég jól látszik, de ha nem, akkor még van fent egy pár videó. remélem, meg tudjátok nyitni a videót!!


2011. ápr. 18. 15:26
 1/3 A kérdező kommentje:
4:55 nél jobban látszik, és bocsi, ha vmit elírtam!!
2011. ápr. 18. 15:28
 2/3 anonim ***** válasza:
ez csak középen van elválasztva,és kicsit hullámosra van hagyva :D annyit tudok tanácsolni hogy amikor szárítod emeld meg a hajtövednél a hajad egy fésűvel és akkor nem lesz lapi..meg szárítsd alulról (előredőlve)
2011. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi!!
2011. ápr. 30. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!