Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akkor 10 hónapig nem...

Most akkor 10 hónapig nem mehetek napra?

Figyelt kérdés

Kaptam egy modell ajánlatot jövő márciusra.Megírtuk a szerződést.Bikini modell leszek a kifutón,minden nap fel kell lépnünk.

Az ügynökség állja az IPL-es végleges szőrtelenítést.

Tegnap beszéltem a nővel,aki csinálni fogja nekem.Mondta,hogy akár 8-9-10 alkalommal is kell mennem 4-5 hetente.Szóval kb 10 hónapig fog tartani.Mondta,hogy nem érheti a testem napfény,és szoliba sem mehetek.


Most akkor egész nyáron nem mehetek napra?Vagy hogy van ez?


(egész testem lesz kezelve,jövő héten megyek először)


2011. ápr. 12. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor igen.
2011. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

nem, nem mehetsz, mert a modelleknél most a hófehér bőr a legjobb! minél fehérebb annál keresettebb!

ezért próbálj meg nem lebarnulni/napra menni!

2011. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Télen úgyis kifakulnék.De most a mostani munkáimat sem tudom megcsinálni,mivel nyáron sok fotózásom lenne napon.
2011. ápr. 12. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint így van, ha ezt mondta.
2011. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdeztél rá?


Gondolom fotózás idejére mehetsz egy magas faktorszámú fényvédővel (pl. 50-es). Amúgy meg kerülni kell. De a modelleknél amúgy sem szeretik a lebarnult bőrt, ugyanis ezt könnyű változtatni. Ha akarnak, bekenhetnek barnítókrémmel a fotózás idejére, ha kell fehér marad a bőröd.

2011. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!