Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam egy szénakazal lesz...

A hajam egy szénakazal lesz ha fúj a szél. Ti mit tesztek hogy ne legyen az?

Figyelt kérdés

Közép hosszú hajam van, de amikor kimegyek az utcára és belekap egy szellő, kb úgy nézek ki mintha 1 hete nem is mentem volna a fésű közelébe és nem is mostam volna hajat...Copfba is össze szoktam fogni a hajamat és hagyok elöl két lelógó tincset...na az is egy szénakazal lesz 10 perc elteltével.



Ti mit tesztek hogy ne hasonlítsatok egy szénakazalra? Különleges sampon, balzsam, vagy hajvasaló????


Lécci segítsetek.... nagyon el vagyok keseredve :(((


2011. ápr. 12. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindig így járok. Van, hogy összevissza száll a hajam, másnak meg meg se mozdul egy hajszála se. :D Nálam csak a kapucni válik be. Semmi más. Van, hogy én is összefogom vagy fújok rá egy kiló lakott, de hiába. Szerintem a szél ellen nem sok mindent lehet tenni. Maximum vigyél magaddal fésűt, és ha beérsz valahova, akkor fésüld meg.
2011. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi sorstárs...ez nekem is eszembe jutott, de nem mehetek be 5 percenként mindig klotyóra és vagy próbafülékébe... akkor ezek szerint nem vagyok egyedül :))) De mégis, akkor mások hogyan csinálják????
2011. ápr. 12. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig összekócolja a szél. De én sem vettem még észre máson. Szerintem kritikusabbak vagyunk magunkkal szemben, mint másokkal. Vegyél zseb hajkefét. Az Bármilyen retikülben elfér. Az Essence-nél is van, de már csak kiárusításon találhatsz rá. Nekem is van zseb hajkefém.
2011. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem hullámos középhosszú, természetes szőke hajam van és imádom, ahogy a szél belekap, szerintem olyan szexis :D
2011. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!