Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Hogy fogok kinézni...

S. O. S! Hogy fogok kinézni nyáron ilyen hassal? Szőkítés? Gyanta?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy borotváltam a hasam.És nagyon elszőrösödött.Mivel fiatal vagyok nem tudom mit csináljak.Gyantára gondoltam majd ha pár hónap múlva gyengül a szőr akkor szőkíttetem.Ez jó megoldás?Aki volt már ilyen helyzetben az mit cselekedett?Mit csinált?Elmúlt?Most milyen?

Kérlek segíts ha tudsz.:) Előre is köszike.

15/L


2011. ápr. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gyantázd, hosszabb ideig tart mint a borotva, elég kb havonta 1szer legyantázni, igaz elég fájdalmas de megéri.
2011. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kozmetikussal?Vagy esetleg ezt otthon is meg lehet oldani?Akkor milyen gyantát érdemes venni és hol lehet beszerezni?És kb. hány hónap mire eredményes lesz és gyengül?:)
2011. ápr. 2. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
dm-ben lehet kapni hideggyantát, és olyat is amit melegíteni kell, magadnak is megtudod csinálni, de szerintem kérd meg anyud hogy segítsen, vagy egy barátnőt, mert magadnak nem biztos hogy olyan erővel letudnád húzni. az hogy mennyire fog gyengülni nem tudom, de nem nő vissza hamar, mintha borotválnád.
2011. ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a gondom! Megkérdeztem egyik kozmetikus ismerősömet,ő azt mondta,hogy ha gondolom menjek el hozzá,vagy vegyek hideg gyantát és szedjem le vele.Azt is mondta,hogy ha szerencsém van,és folyamatosan gyantázom egy idő múlva egyre kevesebb nő vissza,majd végleg eltűnik a szőr a hasamról.

16L

2011. ápr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem.köszönöm!: ) Kipróbálom:D

ment a zöld!!;)

2011. ápr. 2. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!