Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hónalj szőrtelenítési gondok?!...

Hónalj szőrtelenítési gondok?! (ha van itt bőrgyógyász, kozmetikus, az ő válaszukat is szívesen várom! ) :

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a hónaljamban van egy szemölcs, anyajegy, vagy nem is tudom mi... Már azt hiszem régóta ott volt, de ugye beléptem a pubertás korba, így abba a "valamibe" belenőtt egy szőrszál... Múltkor epilálásnál nem láttam hogy ott van, azt hittem hogy eddig csak odaképzeltem, így véletlen kitéptem, és látom hogy most elkezdett nőni... Szóval, mi a teendő vele? Egyelőre még nem lett ettől bajom, hogy véletlen kitéptem, de mit tegyek a későbbiekben? Mert így nem tudom leepilálni teljesen a hónaljamat, mert az epilátorom normál fejű, és nem férek oda vele úgy, hogy ne tépjem ki megint... Leszedetés? Lefagyasztás? Vagy mit csináljak? :( Itt egy kép, hogy pontosan hogyan is néz ki: [link]

És kicsit "kiemelkedik", szóval nem "laposan" van.


2011. márc. 30. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kezemen van egy ilyen anyajegy, csak az nem emelkedik ki.Ollóval, vagy borotvával vágd le a szőrt.
2011. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam ollóval, de nem nagyon sikerült... Attól nem erősödik meg? És ha borotválnám a hónaljamat, véletlen nem "szedném" le ezt az izét? :/
2011. ápr. 2. 13:30
 3/3 anonim válasza:
ragaszd le valamivel...borotvald korbe aztan szedd le..jo esetben ragad valami a sebtapaszra is...:P
2011. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!