Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihez érdemesebb menni:...

Kihez érdemesebb menni: bőrgyógyász vagy kozmetikus?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ milyen problémád van.
2010. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kategória: bőr- és hajápolás. úgyhogy a bőröm miatt. nem teljesen egészséges, de szerencsére nem durva a helyzet, bár én nem vagyok megelégedve vele. csupán azért kérdem, hogy mik a tapasztalatok. szerintem a kozmetikus drága, legalábbis az én egyetemista pénztárcámhoz mérten. csak tanácsot szeretnék kapni, hogy konkrétan mit használjak...
2010. okt. 3. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs különösebb problémád a bőröddel, csak mondjuk nem egyenletes, akkor azzal mindenképpen kozmetikushoz érdemes menni. Pl egy hámlasztó pakolás egy kezeléssel egybekötve sokat segíthet.

Bőrgyógyászhoz bőrbetegséggel mennek az emberek, ami már komolyabb panaszokat okoz. Ilyen pl az, ha valakinek hirtelen nagyon sok pattanása jön ki, vagy valamilyen bőrelváltozást tapasztal magán. Általában ezek gyógyszeres kezelést igényelnek és komolyabb belső kivizsgálásra (vérvétel, góckeresés...stb) van szükség, amihez beutalók kellenek. De sokan a bőrgyógyász mellett is járnak kozmetikushoz, sőt, nekem pl kifejezetten mondta a bőrgyógyász, hogy mikor nem mehetek kozmetikushoz, tehát azt alapnak veszik (legalábbis az enyém).

Szóval problémától függ...

2010. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!