Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek erös barna?

Hogyan legyek erös barna?

Figyelt kérdés
mindig is nagyon erős barna akartam lenni ha szoliba megyek milyen krémet használjak?? vagy milyen megoldás lehet még barnitó tabletta?
2011. márc. 23. 08:37
 1/4 anonim válasza:
Azt nem javaslom, hogy szoliban legyél "erős barna". Inkább vegyél önbarnító krémet, pl nekem a DOVE sötétebb bőrre vált be, habár nekem világos bőröm van. Van a RIMMEL-nek is egy instant tan kréme, azzal jó barna lehetsz, de az az első melegvizes zuhanyzás alkalmával lejön. Meg vannak a barnító stúdiók, ahol lefújnak barnítóval, az 1-2 hétig megmarad, 3-4000 Ft-ba kerül/alkalom. A barnító tablettát én nem próbáltam, de az állítólag sárgás bőrszínt eredményez és nem feltétlenül tesz jót a májnak.
2011. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
És miért akarsz erős barna lenni?Ezelőtt 20-30 évvel volt divat,manapság a fehér bőr a trendi,de ha a kisebbségre akarsz vajazni,lelked rajta.
2011. márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én nem a divat miatt akarom nem azért hogy trendi legyek
2011. márc. 23. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
trendi legyek..lol. hát inkább nem írok semmit.
2011. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!