Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a vateráról...

Mi a véleményetek a vateráról rendelt csatos póthajról?

Figyelt kérdés
6500 forintért néztem 50cm,36gr,3 részes.Elvileg eredeti, az eladó vállal rá garanciát.Szerintetek megmerjem rendelni?
2011. márc. 22. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
légyszi póthajat semmiképp ne...csúnya nagyon..és látszik h nagyon mű minden esetben:/
2011. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem oda írni, hogy mindenképpen szeretnék póthajat tehát ne is próbáljatok róla lebeszélni...

De azért köszi a választ.

2011. márc. 23. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

ha te büszke tudsz lenni arra, hogy valaki másnak az élettelen haja lóg a fejeden, akkor hajrá:)

Én inkább azt ajánlanám, hogy a fodrászodon keresztül, az ő segítségével próbálj meg hajat szerezni, ne ilyen hülye oldalakról. A fodrászod legalább biztosan tud olyan helyet, ahonnan tényleg jó minőségű hajat kapsz.

2011. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sziiaa.énis nagyon szeretnék póthajat már négóta.először énis csatosat szerettem volna,de nagyon mü tud lenni.és gondold el ha fel teszed és majd meg lazul meg ott kell vissza csatolgatni folyton meg észre vevődik meg minden.én tuti le égnék a suliban.utána jött a felvarás ötlet..aztán arról is le mondtam lassan.azis látszik.meg a helye is ki dudorodik.szerintem ha póthajat csináltatsz,csináltasd meg rendesen,pl kreatinal.egy kicsit gyüjtesz rá és megvan.és az nem is vevődik észre meg szép is :)

hány éves vagy?

2011. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem van csatos póthajam eladó!60 cm hosszú.Neked milyen színű kell?
2011. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként eggyáltalán nem látszik a csatos póthajon hogy nem a sajátod!És nem esik ki meg nem csúszik ki!
2011. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Az nem igaz hogy minden esetben látszik hogy mű, bár sztem jobban jársz ha varratsz. Egyik bnőmnek is volt, sokat számít hogy aki csinálja mennyire érti a dolgát, de olyan volt a haja hogy meg sem mondtam volna hogy az mű:O Mikor mondta hogy póthaj:O:| csak csodálkoztam:D
2011. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen,én meg merném rendelni.Elég régóta vaterázok már,az élet minden területéről vettem már cuccot,mindenhol érvényes volt,hogy ha az van odaírva h eredeti,márkás,stb.,akkor az is volt,semmivel nem rosszabb minőségű,mintha spéci weboldalról rendelnéd a duplájáért,sőt!.Ráadásul az illető még garanciát is ad neked.Nézd meg az értékeléseit,az sokat elárul.Ha mind pozitív,akkor én tuti megvenném.
2011. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, egyébként 16 éves vagyok és barna színű kéne.
2011. márc. 25. 18:28
 10/10 hajmániás válasza:

Szia.Nekem volt keratinos hőillesztéssel fodrász által felrakott hajam nagyon imádtam és irtó jól nézett ki , de mivel a hajam gyenge volt és nem bírta idő előtt lekellet szedetnem sajnos :/ ,de mivel imádom a hosszú hajat nem adtam fel és neki álltam keresgélni a neten csatolós póthajakat többen ajánlották a Vaterát mivel ott olcsóbb ,jó minőségű hajak vannak így próba szerencse rendeltem Véleményem: a haj nagyon szép ;a humán hajnak egyáltalán nincs műanyag látszata vagy hatása ; könnyen kezelhető legkönnyebben feltehető kis gyakorlással pár felhelyezés után már mennyi fog nekem maximum 15perc ; az ápolása már kicsit több időt vesz igénybe sajnos mivel a póthajat sem hanyagolhatjuk el így ugyanúgy megvan a módja az ápolására ; a humán hajat könnyen lehet vasalni göndöríteni és még a festését is ajánlják(persze ha 100%humán emberi haj); megbízható eladótól kell vásárolni és akkor biztos , hogy megfelelő árút kapunk ; tévhit , hogy kilazul vagy kijön ,kicsatolódik a szél sem fújja szét ha esetleg mégis kilátszik egy minimálisat a csat akkor csak meg kell igazítani ha jól van behelyezve ezzel nincs gond.Ezeket a hajakat alkalmakra találták ki de a jobb minőségű első vagy másod osztályú hajakat akár a minden napos használatra is alkalmas . Mivel meguntam az én póthajam méretét rendeltem egy ugyanilyen felcsatolhatós hajat csak hosszabbat már nagyon várom , hogy megérkezzen, Az árát megéri.Fontos hogy a szín is megegyezzen!! A csatolós póthajat lófarokba is használhatjuk ennek is megvan a külön feltevési módja. [link]

[link] /ezek biztos ,hogy csatos póthajak! Elnézést , hogy sok lett . :)Remélem tudtam segíteni!

2014. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!