Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha én a vateráról rendelek...

Ha én a vateráról rendelek egy csattal felhelyezhető póthajat, és oda van írva hogy szőke v. feket v. barna akkor én magamnak befesthetem olyan színre, amilyen a saját hajam?

Figyelt kérdés
Padlizsánlilára van festve a hajam, de ilyen színben nem találtam csattos póthajat. És ha barna hajat vennék, (mert szerintem a szőkén világos lenne, a feketét meg nem fogná be), akkor befesthetném azzal a festékkel, amivel a hajam van?
2011. júl. 2. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan póthajat vegyél amilyen az eredeti hajszíned és azt fesd be padlizsánra sztem jó lesz. Csak a póthajakkal vigyázni kell , mert könnyen meglátszódhat h csak oda van csatolva és teljesen mű. Tehát ez attól is függ h milyen "anyagú" a póthaj , mert ha túl fényes és mű akkor még ha befested akkor sem lesz olyan mint a tiéd. Szerintem NE neten rendeld , mert a kép nem olyan jól tükrözi a valóságot.
2011. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát meg lehet próbálni, csak az a baj, hogy nem tudjuk pontosan a hajnak a minőségét.Ismerem ezt a csattos póthajat, bár még nem használtam, szerintem kérdezz rá egy szakembertől,hogy érdemes-e festeni?félő, hogy tönkre vágja a haj minőségét, mivel nem drága ez a póthaj nem lehet olyan jó a minősége sem.De ez csak az én véleményem.
2011. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Ha még aktuális a kérdés, nekem van ebben a színben csatos hajam. Ha érdekel, jelezd és egyeztetünk!
2012. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!