Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megtudná nekem valaki mondani...

Megtudná nekem valaki mondani hogy hogy tüntessem el a pattanásaimat?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és nagyon ragyás az arcom
2011. márc. 22. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy egyedül vagy ezzel a problémával....:(

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=4&keres=..


22L

2011. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Reggel és este moss arcot hideg vízzel, használj bőrradírt(?), a pattanásokat fogkrémmel kend be, vagy 15-20 percre tegyél rá egy szelet paradicsomot. Hetente 1x kamillás gőzölés, amilyen pattanásokat ki lehet nyomni (aminek már sárga/fehér a teteje) nyomd ki. Súlyosabb esetbe bőrgyógyász, vagy kozmetikus.


15/L

2011. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15/L: ezek nem jó tanácsok, viszont a bőrradír jó ötlet.


Kozmetikusként mondom, hogy vegyél 100/-os teafaolajat, nedvesíts meg egy fültisztító pálcikát, csöppents rá az olajból és azzal ecseteld naponta.

Ez ugyanúgy működik akkor is, ha kinyomtál egyet, fertőtlenítésre tökéletes.

Kérd meg anyukád, hogy vigyen el kozmetikushoz, aki megnézi a bőröd és eldönti, hogy tisztítható-e. Ha nem, akkor bőrgyógyászhoz küld.

2011. márc. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiatalkori pattanások miért ne lennének tisztíthatóak?Én is kozmetikus vagyok,de nem a teafaolajat mondanám,ez olyan lakossági dolog,vagy használ vagy nem.A rendszeres tisztítás reggel és este viszont igen.
2011. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha túl sok van és túl közel egymáshoz, akkor nem lehet tisztítani, mert sérül a lobgát. Vagy nektek ezt nem tanították?

A teafát vio alá is használjuk, nem tudom, miért ne lenne jó.

2011. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem írta,hogy egyszerre tisztítjuk ki én is pontosan tudom milyen közelségben lehet őket tisztítani.De nekem azt ne írd,hogy nem lehet!!!Most egy 14 éves kamasz azt olvassa,hogy a kozmetikus nem tud vele mit kezdeni.Nem kellene!
2011. márc. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem írtam ilyet, előbb tanuld meg értelmezni a mondatot. Egyébként pedig van olyan eset, mikor már bőrgyógyász kell, de ezt addig sem te sem én, sem senki más nem tudja eldönteni, ameddig nem látta a bőrét. Ugyanis a "nagyon ragyás az arcom" lehet kicsit túlzás is, vagy pedig éppenhogy nem az.
2011. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!