Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tüntessem el a pattanásai...

Hogy tüntessem el a pattanásaimat? (lent)

Figyelt kérdés

20 éves vagyok szinte sosem voltak rajtam pattanások, néha egy előfordult de az is elmúlott másnapra.

Kb. 1,5 hete viszont iszonyat sok lett az arcomon, ha nem krémezem az arcom, hámlik a bőröm, ha krémezem akkor meg annyira zsíros hogy még több pattanás lesz rajta, már nem tudom mit csináljak...:(

Próbáltam szárítani csak a pattanást de akkor is csak a bőrfelszínt szárította le alatta ott maradt a pattanás.

Ötleteket várnék mert már totál kétségbe vagyok esve, már nem vagyok tini, és nem értem mi történt a bőrömmel.

20/L


2011. febr. 12. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem próbáltál ki új arclemosót, krémet, bármit?

Én észrevettem, hogy rajtam akkor jönnek ki, ha sok egészségtelenebb kaját összeeszek ( csokik, cukros üdítők, húsok).

Pár nap alatt ez nem fog véglegesen elmúlni. Szerintem érdemes lenne elmenned egy kozmetikushoz. Addig meg próbáld ki esetleg ezt: egy fél élesztőt keverj el pár csepp valódi citromlével és egy pici mézzel. Én nekem ez bevált.

Igyál sok sok ásványvizet és egyél könnyebb kajákat, méregteleníts.

Ezek lehet nem a legjobb tanácsok, de mindent meg kell próbálni :D

2011. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én rengeteg krémet használtam, és egyik sem segített, csak rosszabb lett. Pár hónapja az orvos (nem bőrgyógyász) felírt nekem egy krémet, azthiszem a neve Differin. Kb. két hónapig használtam, minden este. Mostmár nem kell, mert nagyon szép lett az arcom:) Igaz, hogy ez is hámlasztotta a bőrömet, de egy idő után már nem.
2011. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!