Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vastagok a combjaim és ki van...

Vastagok a combjaim és ki van dörzsölve a belső combom. Mit tegyek a sárgás-feketés bőrömmel, hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
:'( Szeretném ha épp polyan szép lenne akár a csuklómon a bőr 19L
2011. márc. 22. 12:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem is vastagok a combjaim, összeérnek és kidörzsölődnek, főleg nyáron, ezért szinte soha nem hordok szoknyát. Vagy csak harisnyával. ha nagyon meleg van, és mégis szoknyát veszek, akkor vagy jol bepuderezem a combomat, ahol üsszeér, vagy keményitővel szórom be.

Nekem azért csak max bepirosodik, nem sárgás-barnás, de azért kiprobálhatod.

Tudom, nekem is fogynom kellene.

(28 éves, 85 kg, 175 cm)

2011. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na most úgy képzeld el, hogy én én fiatalabb vagyok és 10 cm-rel alacsonyabb :( Ez egy hosszabb folyamat lehet, szűk nacikat hordok és van amikor lejjebb van az ülepe mint kéne... Csal legfelül ilyen a bőröm és már szégyellem a párom előtt :(( Ideje lenne összeszednem magam...
2011. márc. 22. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is összeér, de engem baromira idegesít is ez az érzés, szóval én se szoknyát, se rövidnadrágot nem hordok. Megőrülök attól az érzéstől, ha összeéernek :-(((

de így nincs semmi elváltozás a bőrömön, mindig "külön" vannak, és nincs semmi gáz.

2011. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha rossz helyen van a nadrág ülepe, akkor az nem a te méreted.

Vagy a dereka bő, és lecsúszik, vagy combban túl szűk, és nem tudod rendesen felhúzni. Mindkét esetben át kéne alakítani a nadrágokat, és legközelebb csak olyat vegyél meg, ami tökéletesen passzol!

2011. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van avonos testápolóm, de mivel a dezodoruktól besárgult a hónaljam így lehet kidobom a testápolót is... A testápolót nem használom, ezzel csak arra szeretnék rátérni, hogy szerintetek egyszerűen egy testápoló helyrehozhatja? Kéne új nadrágot néznem.. :(
2011. márc. 22. 13:13
 6/8 anonim válasza:

Első vagyok.

A lehető legroszabb, amit egy kicsit ducibb, túlsulyosabb nő tehet (én is az vagyok), hogy csipnadrágot hord, főleg farmert, olyat, aminek szók a szára, és félig kint van a feneke. nem előnyös, és látod, hogy nem is egészséges.

Hordj méretben rád valót, jó anyagból. legyél inkább elegáns. Inkább bő szárú, magasabb derekú nadrágot. Meglátod a combod is meggyógyul, és testápolózd a sérólt bőrterületet, mert biztosan durvás tapintású, ha sárgás-barnás. Ha rendbejött, akkor meg puderezd, nekem bevállt.

2011. márc. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Képzeljétek el,hogy én is ezzel az adottsággal rendelkeztem,volt olyan,hogy biciklis nadrág volt a szoknya alatt és olyan is,hogy szoknyát kellett felvennem és nyáron véresre dörzsölődtek a combjaim,az utána levő izzadtság pedig csípte!Sőt,olyan is,hogy KÉT DARAB nylonharisnyát vettem fel....na,de a lényeg...le kellett fogynom.Közben pedig testápolóztam.Mostmár semmi baj vele,szép lett a bőröm!

Szóval...ha elhatározod,akkor kitartást kívánok!

2011. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bőrradírral leradírozod ott a bőröd, nincs javulás?
2011. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!