Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen póthajat ajánlanátok?

Milyen póthajat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A fodrászom rettenetesen levágta a hajam.. és szeretnék póthajat, de nem tudom milyen módszerrel kéne felrakatni.

Hallottam a felvassástól, gyöngyözésről, hőillesztésről meg a csattos módszerről de nem tudom melyik a jó.

és mi hátránya ezeknek?

és ha valaki tud mondja már, meg honnan lehet szép hajat rendelni


2011. márc. 15. 23:03
 1/3 Prinzessin válasza:
én fodrász vagyok,kerdeseidre a válasz:a legjobb módszer ami a legkevésbé látszik .s a legtöbb ideig fönt van az a höillesztéses!egyáltalán nem káros !!!mivel keratinnal teszik fel!a körmöd fö alkotórésze a keratin!nincs hátránya!a minöséges jo fodrász szalonba bemesz es rögtön ök adnak hajat nem kell rendelni!a lényeg h 100százalék europai haj legyen!rem segitettem
2011. márc. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen! Köszi szépen 
2011. márc. 18. 23:40
 3/3 A kérdező kommentje:
* :)
2011. márc. 18. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!