Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért vannak a szemem alatt...

Miért vannak a szemem alatt sötét foltok? Hogyan tudom eltüntetni őket?

Figyelt kérdés

Nagyon zavarnak. Mit tegyek. Nem akarok banyának kinézni.

segítsetek.


15/L


2011. márc. 15. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A reklámban láttam egy szem alatti karikákat eltüntető korrektor féleséget,asszem Garnier vagy valami hasonló volt a márkája. A reklám asszem a tv2-n ment ,vagy az RTL-en. Bocsi,lehet hogy haszontalan ez a válasz,de hát mást nem tok írni. :) Sok sikert!
2011. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennj el valami orvoshoz,mert altalaban a sotet foltok attol vannak hogy a majaddal vannak problemak.
2011. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a korrektor jó erre, persze ne rakj túl sokat, és mindig a bőrödhöz megfelelőt ( max. 1 árnyalattal világosabbat, de ne is túl sötétet, tehát az egy árnyalattal világosabb szerintem jó, de érdemes a bőrödhöz nézni) használj:)

amúgy ha nem túlságosan sötét a szemed alatt, akkor az nem baj, sokaknak ilyen, de ha nagyon sötét, akkor lehet esetleg, amit az előttem író írt, de ne aggódj szerintem csak egyszerűen sötétebb ott a bőröd:)

korrektor és kész:)

remélem segítettem:)

2011. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jaja korrektor:)
2011. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!