Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik barnítókrémet ajánljáto...

Melyik barnítókrémet ajánljátok? Sötét a bőröm, viszont vannak rajta apró pöttyök, ami után már csak hegek vannak. Ezeket szeretném eltüntetni?

Figyelt kérdés

Viszont, szoliba nem akarok menni, mert terhes vagyok. Vettem Baleát, de az nem barnított semmit.

Van valami ötletetek,hogy sötétebb bőrre melyik típus való, amúgy erre is az van írva,hogy sötét bőrre való, de mégsem használ....köszi a válaszokat előre is.


2011. márc. 29. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb a L'Oreal önbarnítója. Nem tudom, hogy van-e többféle, de pl. a dm-ben egyfajta van. Van sötétebb bőrre is és nagyon jó. Nem foltos és nem narancssárga.
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!