Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndörhajú frufrus lányok!...

Göndörhajú frufrus lányok! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

nagyon göndör a hajam, mondjuk inkább keszekuszának, vagy hajformázóval kihúzom hullámosra vagy kivasalom vagy összefogom

nem volt még frufrum, most szeretnék először

mit csináljak vele? minden reggel vasaljam ki? vagy hajpánttal tűzzem hátra? milyen megoldások vannak hogy jól nézzen ki?

köszi a válaszokat

20L


2011. márc. 10. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

annyira szeretem az olyan hajat, mint amilyen neked lehet! :)

szerintem göndör hajhoz ne vágasd le a frufrud! szebb, ha egyben van. De persze ez csak az én véleményem! :D

esetleg linkelnél be egy képet?

2011. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is göndör, de mivel vasalom, már egy bizonyos szintre beáll, és annál göndörebb nem lesz....amig meg nem mosom :DD

utána nagyon göndör. és kócosodik is... minden reggel 240fokon kivasalom teljesen egyenesre. oldalfrufrum van. és szőkített hajam.

18L

2011. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ne vágass frufrut!

Ugyanilyen hajam van, én is bepróbálkoztam vele, és kész rémálom volt, míg lenőtt! Hiába vasaltam ki, egyrészt bután állt, hogy a frurfum egyenes, az összes többi hullámos, másrészt egy melegebb napon, mire beértem a suliba, már össze-vissza állt. Ha meg hajpánttal tűzöd hátra, nincs értelme levágatni :)

Szerintem hagyd meg, vagy vágasd lépcsősre, de a frufruval csak szenvedni fogsz a tapasztalataim szerint.

2011. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!