Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan oldjátok meg a borotvál...

Hogyan oldjátok meg a borotválást?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy ha reggel leborotválom a fanszőrzetem, akkor az estére már szinte szúr is, de másnapra tuti. Szóval nem értem, hogy hogyan csinálják azok akik a borotvát választják szőrtelenítésre. Mert az milyen már, hogy leborotválom, és ha szexre kerül sor akkor meg szúrok ott lent. Azt meg nem igazán kivitelezhető, hogy minden aktus előtt frissen borotváljam.
2011. aug. 9. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4 naponta borotválom. A barátom ezt elfogadja, mert tudja, hogy ez a természetes. Ő is tudja, hogy nem lehet 1-2 naponta leborotválni normálisan, mert akkor még pici a szőr és ha akkor szedem le, akkor ki lehet pattogni... stb.

Akinek ezen kiakad a barátja, az nem is szereti igazán!


19/L

2011. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem nő olyan gyorsan, kb 3 nap múlva lehet érezni, szerencsére kevés és gyenge is a szőrzetem, lábamon, karomon is alig van. Jó minőségű borotvát használok habbal, és utána bekenem borotválkozás utáni zselével is. Nem szokott kipattogni.
2011. aug. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. aug. 9. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!