Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajsampon vált be...

Habibi kérdése:

Melyik hajsampon vált be neked a legjobban? Melyik az, amelyikben csalódtál?

Figyelt kérdés

észrevehetően javult tőle a hajad minősége vagy ártott? Milyen hajad van (száraz, zsíros, fénytelen...) A hajsamponhoz márkát és típust kérek! pl. Gliss Kur- Asia Straight

köszi :)


2011. márc. 5. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem eddig egy sampon se volt olyan ami tökéletes lett volna....:( de ami kifejezetten rossz volt az a syoss samponja festett hajra.sprőd lett a hajam vége mint a szalmaszál és zsíros a töve.
2011. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mostanában Bojtorján sampont használok a Herbáriától, finom az illata, és elég egyszer megmosni vele. Vékony szálú, lelapulós, egyenes, kevés hajam van, tehát a lehető legrosszabb típus, és ettől sem lesz jobb, de jó érzés hajat mosni vele. De szívesen kipróbálom bármelyiket amit nem teszteltek állatokon és természetes összetevőket tartalmaz.
2011. márc. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikor kezdett kicsit korpásodni a hajam a Head&Shoulders nagyon nagyon bevált, már rögtön az elején. Elég sok fajtát kipróbáltam belőle, de a mentolos volt a legjobb.

Most Gliss kur 19 regeneráló sampont használok, eddig nagyon jó, mintha nem lenne olyan töredezett a hajam...

2011. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Head & Sholulders bevált, főleg a mentolos és a citromos. ezenkívül még a Pantene samponokat szeretem, abból nem tudok konkrét típust mondani, azt csak ritkábban veszek.
2011. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Csalódtam/Rosszak: Baba sampon barackos, Nivea gyémántfény, Balea többféle, Avonos többféle,Joy(penny marketes),Young(Rossmann),többféle 100Ft-os boltos sampon,Panthene korpás hajra.

Bevált:Rossmann Babydream sampon(olcsó, káros anyagoktól mentes tiszta sampon)

A hajam zsíros tövű a vége pedig száraz.

2011. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon bevált a tojássampon. (fodrászkellékesben lehet kapni, 450 Ft. körül mozog 1 liter)
2011. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. márc. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!