Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik, olyan hajsampon, ami...

Létezik, olyan hajsampon, ami tényleg szőkíti a hajat?

Figyelt kérdés
nekem kicsit sötétebb szőke hajam van (természetes) és szeretnék szőkébbet, olyat ami rendes szőke. De nem merem beszínezni, mert sok negatív kritikát hallok róla pl. hogy kihullik tőle a hajad és nagyon tönkrevágja :/ tippek?
2011. jan. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A melír nem olyan káros, miért nem azt próbálod? Komplett hajszínváltást lehet elérni vele és elég 3-4 havonta újra melíroztatni.
2011. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem a melír nem lenne természetes hatású az én hajamon :/ a színező inkább, de köszönöm a választ :)
2011. jan. 21. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
van egy nagyon egyszerű módszer. vegyél hmm. balea, nivea vagy tényleg akármilyen márkájú sampont SZŐKE hajra. a benne található kamilla és méz kihozzA a hajadból a legjobb szőkét is. egyetlen mosás után nem lesz három árnyalattal szőkébb, de ha használod a sampont, a balzsamot/vagy a hajpakolást is mellé akkor 1-2 flakon sampon után (több hét) sokkal szőkébb lesz a hajad. nekem sötétbarna hajam van és véletlenül vettem szőke hajra való hajpakolást és használtam 1-2 hónapig és a hajam árnyalata icpicit világosabb lett. ebben semmilyen festék nincsen, mert amikor én abbahagyom azt a sampont a színe az eredetire vált vissza.
2011. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :))
2011. jan. 21. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!