Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért viszkethet a fejbőröm...

Miért viszkethet a fejbőröm olyan sűrűn?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete tart ez az állapot. Nem is egy pontban szokott viszketni, hanem egy részen, és olyankor mintha bizsergést is éreznék. Megvakarom, de nem ér semmit. Leginkább hátul szokott viszketni. Korpát nem látok rajta. A hajam rendesen mosom hetente kb kétszer.


köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 2. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a tetvek nem ugrálnak, de észre lehet venni őket. viszont patikában lehet venni tetűírtót, nekem is volt még mikor 15éves lehettem, és nem mentem el orvoshoz, hanem anyu vett nekem tetűírtót. rá a hajamra, aztán kikell fésülni sűrűfogú fésűvel.
2011. márc. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

kimehetsz az utcára nyugi már. Senki nem veszi észre ezt, még a bőrgyógyásznak is majd matatnia kell a hajadba. Nyugiii:)

Ha tényleg tetű írj vissza nekem, mert nekem volt és nagyon makacs dolog ez, mert a tetűírtó a tatveket írtja a serkéket nem, és ugyebár a serkékből tetű lesz, ugyhogy majd segítek ha kell, mert tudom én milyen szar.

Írd le majd mit mondott a doki

2011. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki???
2011. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!