Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami tanács szőrtelenítéssel...

Valami tanács szőrtelenítéssel kapcsolatban? Melyik módszert válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés

Szőke hajú vagyok, elég gyenge,szőke, alig látható lassan növő szőröm van (ami azt jelenti, hogy kb 1.5-2 hét után látszódik hogy vannak szőrszálak, de nem durván)(az hogy hány nap után nem sima, azt így nem tudom fejből xD). Eddig borotváltam, de sokszor megvágom magam :/ Az epilátort egyszer próbáltam, de soha többet nem fogom.... Érzékeny a bőröm, a bőrgyógyász kifejezetten intett a gyantázástól. Szeretnék borotválásról váltani szőrtelenítő krémre, kifejezetten érzékeny bőrre valót rendeltem most az Avonból, de azt hallottam hogy a krémek sok vegyszert tartalmaznak stb. :S

Hogy működik a szőrtelenítő krém? Lehet tőle valami bajom? Olyan, mintha borotválnám és kb addig fog tartani a "hatása"?


2011. febr. 14. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,kb.Az a baj,hogy a szőrtenelítő krémet az érzékeny bőr nem tolerálja.Csak vegyszereket tartalmaz,hogy leoldja a szőrszálat.Semmivel nem különb,mint a borotva.Ha más nem a véglegest mondanám.
2011. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!