Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tanács gondor hajú lányoknak?

Tanács gondor hajú lányoknak?

Figyelt kérdés
Gondor, félhosszú hajam van, ami ugye még jobban osszeugrik, szoval még rovidebbnek látszik. Ha megmosom a hajam utána szép gondor, tetszik de másnapra már olyan mintha osszeragadt volna. Ha kifésulom akkor meg sopros lesz. Minden nap ugyebar meg nem moshatok hajat. Mit használjak, vagy milyen tanácsot tudnátok adni, hogy masnapra , harmadnapra is ugyanolyan szép gondor legyen a hajam? Esetleg tudnatok olyan rovid frizurat ami jol all a gondor hajuaknak?
2011. szept. 12. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a göndör haj szép, ne vágasd le, bár te döntöd el, mit akarsz. Nem lenne baj, ha 1x elmennél fodrásztól, és tőle kérnél szakmai segítséget. Én mondjuk lehet, hogy minden nap hajat mosnék. És vennék egy hajfixálót, és utána jól befújnám. Jó minőségűt.

[link]

Te is kereshetsz hasonló honlapokat.

2011. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
30%
Egyenesítsd ki!
2011. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
másodikra ne hallgass, badarságokat beszél. természetes göndör haj semeddig se lenne egyenes. amúgy, hajhab jó rá, vagy ha mosás után rajta hagyod a balzsamot, ne öblítsd ki. ezt nekem fodrász mondta, az enyém is göndör. vannak eleve benthagyandó balzsamok, de tökmindegy, bármelyiket rajtahagyhatod.
2011. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is göndör hajam van. SOHA semmi esetre se fésüld ki szárazon. Ezzel nagyon tönkreteszed ám. Én göndör hajra való samponnal szoktam hajat mosni , majd rakok r hajpakolást , hogy ne legyen száraz. Aztán kifésülöm , amikor még vizes, majd behabozom( Taft: göndör hatás hajhab nekem nagyon bevált) és hagyd,hogy magától száradjon meg. Reggelente , egy kicsit vizezd be és már kész is. Harmadik nap már nekem se olyan nagyon szép göndör , de ilyenkor felcsatolom valahogy vagy egyszerűen csak összefogom. :)
2011. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, ez igaz, hogy szárazon tilos fésülni. olyan lesz, mint a söprű. nekem sem olyan pár nap múlva, mint rögtön hajmosás után volt, dehát ez van. fond be:)

amúgy, a hajhab/balzsam szárazon, mosás után pár nap múlva is jó, mert igazából akkor a legszebb, ha vizes hatású.

2011. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Es ha a hajbalzsamot nem mossuk le akkor az nem károsíthatja ??
2012. aug. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!