Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrkeményedést nem lehet...

A bőrkeményedést nem lehet végleg eltüntetni?

Figyelt kérdés

Mind2 talpam tele van bőrkeményedéssel,főleg a bal sarkamon nagyon vastag:(:(:( Kb. 1 éve alakult ki és egyre vastagabb,az orvos szerint rossz a tartásom,vagy a rossz cipőviselet miatt. Be ásztatom,meg reszelgetem sarokreszelővel,kentem mér rá ilyen bőrpuhítót is,de nem használ. Télen még nem is lenne nagy baj,de nyáron elég gáz,

voltam pedikűrösnél,ott le szedte szikével,de így is visszanőtt.Állítólag nem is lehet végleg eltüntetni.

Valami tipp,ami beválhat???

15/L


2011. febr. 13. 14:21
 1/2 anonim válasza:
Hát sajnos nem is lehet! Beiktathatod a mindennapjaidba mint a szörtelenítést!ha van egy jó reszelőd akkor sztem hetente egyszer maximum kétszer áztasd be a lábad,szedd le a kemény bőrt, majd kend be nagyon zsíros krémmel nagyon vastagon is, nem baj ha nem szivja be rögtön és vegyél fel egy pamut zoknit, majd így aludj. reggel puha lesz a bőröd, ez sem végelges, de kitolhatod a dolgot napokkal! Nyáron jó ha eljársz pedikűröshöz, és ha megengedheted magadnak rendszeresen, de sztem meglehet ezt oldani otthon is ha nem hagyod, hogy elfajuljon a dolog!Am a tartásod miatt van sztem is illetve ha van rajtad nagy súlyfelesleg, de ezt nemtudom!
2011. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen rajtam súlyfelesleg,165 cm vagyok és 51 kiló.
2011. febr. 14. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!