Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkapartam egy pattanást,...

Elkapartam egy pattanást, sebess lett, neogranormon jó rá?

Figyelt kérdés

Északa vhogy lekaptam egy pattanást az arcomról, és reggelre ilyne barna vékony sebréteg vagy mi képződött rajta. Most este lekentem neogranormonnal, nem lesz tőle roszabb? vagy iylenkor még nem használ semmit?

Csak nagyon sürgős lenne, mert 3nap mulva fotózás lesz, és eléggé látszi kez a seb:S ötletek ,mit lehet még vele tenni?


2011. febr. 9. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
igen..meg az aloe vera
2011. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
neogranormon, ha van esetleg bioptron lámpátok, vagy a közelben ismerősödnél, kozmetikusnál, az is jó, meg én még a gőzölést tudom ajánlani...forralsz egy kis lábosban vizet, amikor forr a víz beleöntesz egy kevés kamillavirágzatot (gyógyszertár, dm), aztán törülköző a fejre, 10 percig megy a forró gőz az arcodra, csak orron át lélegezz...aztán rakj fel valamilyen antiszeptikus arcpakolást, pár száz ftért lehet kapni a dmben:) jó fotózást:)
2011. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!