Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért karikás folyton a...

Miért karikás folyton a szemem és a fotókon ez miért fekete?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 évben minden egyes fényképen úgy nézek ki mint aki meghalt, vagy legalábbis minimum rákos..

Alapból vannak szürke karikák a szemem alatt, de a fotókon ez nagy és fekete..hogy lehetne sminkkel eltűntetni valahogy?Vagy alapjáraton eltűntetni valami krémmel?:S


2011. febr. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
az valami szervi gondra utal, vitaminhiány akármi, asszem a vesével kapcsolatos..
2011. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a problémával küszködök már egy jó pár éve.

De nekem nem csak a fényképeken fekete,hanem igazából is :S

16 éves vagyok és ha nem kenek a szemem alá 1 kiló vakolatot,nem merem kitenni a lábam a házból...

Tudom,hogy pár év múlva iszonyat ráncos leszek,de annyira csúnya és ciki.Nem tudok mit csinálni..:(

2011. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ugyanez a problémám, én is keresgetem még mindig a választ.Olvastam olyat (ami hihetőnek tünt) hogy nyers krumplit kell a szem alá tenni az elvileg elmulasztja. :)
2011. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az uborka is jó a jeges víz is.De leginkább egy szemkrém amit körkörösen masszírozni kell a szemkörnyékre.
2011. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán vas hiány. de semmiképp nem normális dolog. keresd fel a háziorvosod, kérj egy labor vizsgálatot, ami kimutatja pontosan mi hiányzik a szervezetnek. a háziorvoshoz bizalommal fordulhatsz
2011. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel szerintem is el kéne menni orvoshoz. DE ha azt mondja, hogy nincs gond, akkor ugye az arcbőröddel van hiba úgymond. Azt javaslom, hogy használj pl szemránckrémet...és azt mindig a füled irányából az orrod irányába, tehát befelé kend, mert akkor az összeszűkíti a pórusokat:) Valamennyit értek ehhez, gyógyszertári asszisztens vagyok. REmélem valamit tudtam segíteni:)
2011. febr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy vashiányos vagyok, épp ezért olyan világos a bőröm, de nem tudok mit tenni ellene...imádom a májat, a spenótot, gyakran eszem ilyeneket, zöldséget, gyümölcsöt mindent, de nem akarok évi 365 napban vasat szedni..

főleg hogy mikor szedem, meg akarok halni a menstruációmkor annyira fáj...:S

2011. febr. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!