Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Abba hagyhatom a karomon a...

Abba hagyhatom a karomon a borotválást?

Figyelt kérdés

Még régen leszedtem mert nagyon sűrű volt és sötét, de már megbántam és elegem is van abból hogy mindig le kell szednem. Még meg lehet növeszteni aztán meg kiszőkíteni?

(azért most mert tél van, ilyenkor pulcsiban vagyok és senki nem látja a "köztes" állapotot)


2011. febr. 6. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A borotvától csak megerősödik, úgy tudom. Szóval szerintem gyantázd vagy epiláld, mert attól egy idő után ritkulnak, kevesebb lesz, és akkor jöhet a szőkítés. Nekem is ez a bajom, hogy túl dús a szőröm a karmon, így néha epilátorral leszedem úgy ahogy tudom, és valamennyire ritkul.
2011. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is évekig ezt csináltam, nyáron borotváltam, vagy epiláltam, télen gyantáztam...de nem jó, ördögi kör, mert ha borotválod szinte két-három naponta kell mert szúr és szerintem iszonyatosan kiábrándító lehet, mondjuk pasi szemmel...aztán leálltam idén télen. Megnövesztettem és szépen kiszőkítem 2-3 hetente...nyilván ott van a szőr , látszik is (én sajnos elég szőrös fajta vagyok, lány létemre elég hosszú szőrök vannak a kezemen)...de szerintem ha szőke nem is látszik annyira...nekem most jobb így, remélem nyáron is ki fogom bírni! Amúgy meg mindenki keze szőrös egy kicsit, és ha szőke szinte nem is látszik...nyugodtan növeszd meg szépen és szőkítgesd, nem is olyan időigényes és szerintem esztétikusabb, mint egy borostás női kéz...
2011. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is szőkítem, persze, hogy úgy is látszik, ha az ember nézi, de szerintem nem gáz.
2011. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!