Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is hullik a haja?

Másnak is hullik a haja?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon hullik, már nem tudok mit kezdeni vele. Már semmit nem rakok rá, csak sampon meg balzsam..és még is.

Hullik másnak is? De úgy többre, sokra gondolok.


2011. febr. 3. 19:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
használj Biovanne plust szerintem, jó, és n szerintem használ bár az één hajam nem hullott tömeges mennyiségben de megerősödött, de vannak olyan samponok amiket vényre lehet kapni ha nem válik be semmilyen sampon és nem válik be a biovanne se akkor szerintem, jobb ha elmész az orvoshoz. de sztem semmi baj :) [link]
2011. febr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Úgy hallottam, hogy 1 nap olyan 100 hajszállnak kell kihullania. Hát nem tudom..

De az a baj, hogy nem magyarországi vagyok, nem tudom itt lehet e kapni.

2011. febr. 3. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tavasszal és ősszel mindenkinek hullik. Nekem is hullott, de nekem vashiány miatt. Menj el orcoshoz, kérj vérképet, és megnézik neked. Én is kaptam rá ilyen szörnyű ízű rágótabit, de legalább emelkedik a vasam... :) Sok sikert!
2011. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát lehet vashiányom van nekem is. Lehet elmegyek majd. Sokszor szédülök, ha így hirtelen felállok, fáradtabb vagyok, stb..
2011. febr. 3. 20:13
 5/11 anonim válasza:
(én vok az aki elsőnek írt) Akkor lehet, hogy téll vashiányod van. akk meny el orvoshoz, remélem jobban leszel! Jobbulást és Sok szerencsét! :D
2011. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt 2 hónapban hullott a hajam,de nagyon nagyon. Teli volt a kád hajakkal hajmosás után, na meg a fésű is. Már ott tartottam hogy oké megyek orvoshoz,ez nem állapot (előtte nem volt ilyen fokú a hajhullásom) de előtte még kipróbáltam egy szert. Nem tudom,hogy az állította-e meg a hajhullást, vagy amúgy is elmúlott volna, hiszen lehet hogy őszi hajhullási korszak miatt volt. Nem tudom...

Szóval a neve: Herba Vita hajszesz hajhullásra --> [link] . Teli van gyógynövényekkel,amik serkentik a fejbőrt,hajhagymákat. Biztos jót tesz neki. Én mostantól kitartóan használom, és nagyon minimális hajszál hullott ki az elmúlt 1 hónapban.

Ha van lehetőséged venni,akkor vegyél. Nálunk Rossmannba, fodrászkellékes üzletekben lehet kapni. Ára:4-500 ft.


Vagy egy másik tipp: Bánfi hajszesz hajhullásra. Ezt nem próbáltam,de állítólag ez is jó. Piros tubusos! Ez már 1000 ft környékén van.


Sok sikert! Majd azért írd meg,hogy ezek beszerezhetők-e nálatok.

2011. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.. Utána fogok járni, megnézem és megírom ha van. De még lehet orvoshoz is elmegyek.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 4. 11:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja ém még MagneB6-ot is szedem, ajánlották, hogy jó rá.Háát...
2011. febr. 4. 11:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt nincsenek ezek a termékek... Cinket fogom még megprobálni.
2011. febr. 6. 13:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokaknak hullik a haja a természetes hulláson felül is, ezt kóros hajvesztésnek nevezzük. Ha nagyon nem akar csökkenni a mennyiség, akkor érdemes orvoshoz fordulni - labor, stb. Ugyanis száz oka is lehet a hirtelen jött kóros hullásnak. Pl. egy gyulladt fog vagy bárhol máshol a szervezetben egy gyulladásos góc.

Rengeteg dolog van, amivel a hullás mérsékelhető vagy megállítható. Azonban bármit ajánl bárki, mindig fogsz ellenvéleménnyel találkozni. Ez azért van, mert a csodaszert még nem találták meg, tehát nincs olyan gyógymód, ami mindenkinek jó. Ami az egyik emberen segít, nem biztos, hogy a másiknak is jó lesz. Rengeteg jó készítmény kapható, amik azonban legfeljebb a hajhullás megállítására alkalmasak. Olyan azonban kevés van, ami hajat növeszt.

Ami még nagyon fontos, a türelem. A türelmetlenség, a stressz csaa újabb hajhullás előidézői lesznek. Az eredmény megjelenése bármilyen szer használata esetén - a haj növekedési sebességéből következően - csak lassú lehet. Különösen akkor, ha az ember nehezen talál rá a neki segítő készítményre.

2011. febr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!