Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is így hullik a haja?

Másnak is így hullik a haja?

Figyelt kérdés
5,5 hós a csajszikám(anyatejes)...kb.4 hónapos kora óta elkezdett hullani a hajam.Tudom,h ilyenkor az is kijön ami a terhesség alatt bentmaradt,de mennyi idő alatt kéne ennek lecsengeni és normalizálódni? Félhosszú a hajam,de már ott tartok,h rövidebbre vágatom,mert csak lóg,semmi tartása:((((( Kinek milyen tapasztalata van evvel kapcsolatban? Amúgy is "lelakottnak" érzem magam,hiszen sokkal kevesebb idő jut "csajos"dolgokra....futtában epilálok,smink semmi....még szerencse,h le vagyok fogyva,pluszkilók nem maradtak rajtam,de sajna a mellem sem almaformájú már,inkább hajaz körtére:))))
2010. júl. 14. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ekkora már megállta a haj hullásom, de kb. 2-3 hónapig tartott. Már hajhullás elleni bogyót akartam venni, amikor abba maradt. Szerintem más is lelakottnak érzi magát (én is), most a baba az első.
2010. júl. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bizony-bizony,hogy a baba az első,különben nem is merülne fel a "lelakottság" problémája:))))
2010. júl. 14. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én hajam is nagyon hullik. Hosszú, rátapad az izzadt hátamra... brrrr....

De én nem vágatom le, sajnálnám. Majd elmúlik ez az időszak is, kibírom.


Fodrászhoz és kozmetikushoz most készülök először :)

Ruhákat kellett venni, mert sok plusz van rajtam, a régiek nem jönnek rám. A szemöldökömet szedem itthon, szőrtelenítek is természetesen, igyekszem nem nagyon nyúzott, ápolatlan hatású lenni, amikor a férjem hazajön hétvégére a melóból. Nem könnyű :P


6 hónapos a babám.

2010. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 hónapja szoptatok, és hullik a hajam. Szedem a vastabit, azzal szinten tudom tartani. Nekem hosszú hajam van, de nerm tervezem levágatni.,
2010. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia nem is a terhesség alatt hullik igazán a haj hanem a szoptatás alatt(legalábbis a mi családunkban) nekem még csak most kezdett, de anyukám kétoldalt teljesen "megkopaszodott" nem sok mindent tudsz csinálni max vitaminokat szedhetsz amiket a pici "elvon" a szervezetedtől!
2010. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Az én hajam is nagyon hullik, kb 1-2 hete kezdődött, 3 hós a babám. Én utáltam, hogy bedúsult a hajam, vártam, hogy ujra a régi legyen, de ez már nekem is durva. A legjobban azt utálom, hogy mindenhol hajszál van, és a kicsim keze is folyton tele van vele.

Az egyik ismerősöm homeopátiás bogyót szed rá, és az talán jó. Próbáld meg ha gondolod, ezek nem olyan drágák ha esetleg nem jönne be. És ne érezd magad lelakottnak, légy büszke magadra,hogy megszülted és neveled a babád! Én soha nem gondoltam volna, hogy ez ilyen nehéz feladat.

És igen... rajtam is szerepel néhány plussz kg, úgy 15 kb.Tiszta gáz, de hát ez van :)

2010. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!