Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak is hullik a haja az...

Másnak is hullik a haja az elseve full restore-tól?

Figyelt kérdés
Vettem sampont, balzsamot és pakolást. Nagyon gáz lett tőle a hajam. Igaz szép fényes és puha volt, tényleg nagyon jó tapintású, de rettenetesen ullott, szinte csomókban. Nem tudtam mitől lehet, de teljesen kétségbeestem. Aztán a héten elővettem a "régi"samponomat és másik pakolást és fele annyira se hullik a hajam. Más is tapasztalt ilyet?
2010. márc. 21. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h akkor az enyém is azért hullott és most h elfogyott nem is hullik a hajam.Köszi most már tudom h miért hullott:P
2010. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ezt használom, de nekem nem hullik tőle a hajam. Lehet, hogy a te fejbőröd érzékenyebb és nem bírja. Ajánlom a csalánkivonatos samponokat.
2010. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hullott tőle, illetve mosáskor, és utána tudtam kihúzogatni rengeteg hajszálat. Szerintem ez nem az anyagtól van, nem arról van szó, hogy káros. Én úgy vettem észre, hogy inkább az olajos krém miatt egyszerűen kisimulnak a gubancok, és "kicsúszik" sokkal több hajszál, mint amikor normális esetben, amikor jobban össze van tapadva a haj. Nekem mosás után, másnap stb. nem volt vele olyan bajom, hogy jobban hullott volna, csak mosáskor. Figyeld meg olyankor is, ha akkor is jobban hullik, akkor válts! :)
2010. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem folyamatosan hullott tőle. A ajgumim tiszta haj volt állandóan. Most váltottam és nincs ilyen gondom. Most is hullik természetesen valamennyire, de közel nem annyira. Pakolást minden hajmosás után használok, de ilyen mennyiségű hullást sem a fructisnál sem a herbal essences-nél nem tapasztaltam
2010. márc. 23. 21:58
 5/5 anonim válasza:
az a sampon meg balzsam csak egy reklámfogás.. nekem szörnyű lett tőle a hajam. fénytelen, száraz, kezelhetetlen. pedig pont ezekre vettem mert azt állították h ezekre a problémákra ez majd hű de jó lesz...
2011. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!