Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajvasalástól csúnya szálkás...

A hajvasalástól csúnya szálkás és töredezett lett a hajam. :S mivel lehetne "ápolni" a hajamat h megint szép fényes legyen és ne legyen szálkás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hővédő krémek és spray-k, amelyeket kimondottan hajsütéshez, hajvasaláshoz szoktak használni. Kezdetnek használj hajpakolást, vagy balzsamot, amitől visszanyeri a fényét a hajad!
2009. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a kallosnak van egy placentás hajpakolása,én ezt használom a fodrászom ajánlotta és tényleg jó:)

ezt tudom ajánlani,persze az is fontos,hogyha elkezded a hajpakolást használni minimum kisebb hőfokon és kevesebszer vasalod a hajad,mert ha nem akkor szinte semmit se érsz velet.DE ha tényleg szeretnéd,hogy visszanyerje a hajad fényességét,akkor azt ajánlom,hogy helyette fond be,szép hullámos lesz tőle a haj,és nem roncsolja:)

2009. febr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1.vágass le egy kicsit a végéböl...ami eltöredezett az enm javul csak ugy meg

2.ha legözelebb hajvasalot használsz vegyél elötte direkt hajvasaláshoz készülült szereket amik védika magas hötöl a hajad.

2009. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én praktikám:öblítés nélküli hajbalzsamot vagy hajkrémet(nekem Fructis van)beledörzsölöm a hajamba,és utána vasalom tincsenként a hajamat.Ha elkészült,vagy hajvégápolóval kenegetem be,vagy egy kis hajfényspray-t (fodrászlellékes bolt)fújok rá.Nekem bevált...,bár néha nem árt pihentetni a vasalást.Én mostanában gyakrabban használom a hajkiegyenesítő hajszárítót-sokkal kíméletesebb!Sok sikert!
2009. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vágasd le a töredezett részt.ne sajnáld ha tul sokat kell levágni,mert ha nem vágatsz belőle akkor a véégn már annyira el fog törni a hajd h nem nő tovább. Ha levágattad akkor meg ne használd annyit a hajvasalót mint elötte
2009. márc. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!