Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha vasalod a hajad segítenél?

Ha vasalod a hajad segítenél?

Figyelt kérdés

:) Aki vasalja a haját, és ide téved. Leírná nekem, hogy milyen típusú haja van, és hogy erre milyen hajvasalót használ? Most fogok venni újat, mert a régi már nehezen melegszik, sőt néha el se kezdi.


Szóval ami érdekel :

hajvasi márka

hajvasi ára (kb.)

hajad fajtája :)


2011. jan. 20. 11:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Vidal Sassoon pro elite (ilyen kb. [link]

Ára.. talán egyszer láttam media marktban 9ezerért.

Hajam félhosszú, és nagyon göndörödik.

Amúgy ez az egyetlen hajvasaló ami tényleg kivasalja a hajam és úgy is marad. Nekem mióta vasalom ez van, de sok barátnőmét próbáltam már és az övékkel kínszenvedés volt kábé egyenessé varázsolni a hajam..

2011. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Bocsi, a link - [link]

Benne maradt egy zárójel.

2011. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Nekem majdnem derékig érő hosszú erősen hullámos, már-már göndör hajam van :)És hány fokra tud felmelegedni?


Várom még a válaszokat :)

2011. jan. 20. 11:25
 4/19 anonim ***** válasza:

1, remington

2, 10körül

3, erősen hullámos hosszú dús haj


gyorsan felmelegszik, és egy óra alatt megvan a hajam.

2011. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Nekem Remington van, én kb 7 ezerért vettem tavaly, a hajam pedig vállig érő, az alja hullámos.
2011. jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, azt nem tudom hány fokra melegszik, a doboza már rég nincs meg, a vasalón meg nincs rajta ahogy néztem.

De ez is elég gyorsan felmelegszik maxra, és én általában max. 15-20 perc alatt megvagyok a hajammal, ennyibe telik ha tükörsimára vasalom. Ha meg sietek és nem olyan fontos hogy egyenes legyen, 5 perc alatt áthúzom minden tincsemen és akkor is normálisan néz ki, olyan hullámosan-egyenes, de nem idióta összevissza-göndör. :D

2011. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, és elég vastagszálú, nehezen kezelhető hajam van.
2011. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem is remington van.. hőszabályzós..és nagyon gyorsan felmelegszik.

szerintem ha hajvasalót veszel a lényeg az h ne kombinált csomagosat vegyél, (ami egyben hajvasaló is de más fejeket is kapsz hozzá) általában gagyik. (nekem 2 is volt.)

2011. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem Remington van (sleek&curl) 150-230°ig melegszik, én 150°-on szoktam vasalni a vékonyszálú hullámos hajamat. Elég egyszer max 2szer átmennem egy tincsen, és következő hajmosásig tök egyenes. 13ezerért vettem.
2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Barbieee :") ***** válasza:

Remington :D

8-9E

220° a max.

vállamig érő dús hullámososgöndör (tépett)hajam van.:)

2011. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!