Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasalod ki a hajad, hogy...

Hogy vasalod ki a hajad, hogy egyenes maradjon egy napig?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek megtudni , hogy Ti hogy vasaljátok ki a hajatokat , úgy hogy legalább egy napig egyenes maradjon ? Mert én kivasalom reggel , és még hajlakkot is fújok rá , de kb egy óra múlva már kezd hullámosodni ..:/ !
2011. aug. 30. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bocs az offért de ez engem is érdekelne :/
2011. aug. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
semmi gond :)
2011. aug. 30. 16:09
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
fésüld ki, aztán minden tincsre mielött vasalod tegyél hajlakkot, majd vasalj rá, és megint hajlakk. syoss zöd hajlakktól ugy marad.
2011. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
hajlakkra hajat vasalni... gratulálok. úgy tönkre fod menni a hajatok, ahogy kell. Már nem bántásból. Amúgy én syoss hajpakolást használtam [link] és Got2b hővédő hajkiegyenesítőt [link] minden vasalás előtt. Így nem töredezett annyira a hajam, puha maradt, és így sokáig volt egyenes vasalás után. De már egy ideje nem vasalom, mert hullik, mint a... Azóta már nem érdekel, hogy egyenes, vagy göndör, csak azért imádkozom, hogy legyen.
2011. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem marad szög egyenes, fújhatok rá akármilyen márkás vagy kevésbé márkás hajlakkot, formázókat stb. A hosszantartó egyenes haj nálam függ attól is, hogy épp milyenek az időjárási körülmények, pl. hogy mennyire párás éppen a levegő, mert olyankor fél óra és meg sem látszik, hogy kivasaltam. Vagy pl. télen, ha köd van és kimegyek az utcára, akkor is pár perc, és már másképp áll a hajam. Sajnos ha te is erre "hajlamos" vagy, akkor szerintem fújhatod akármivel, akkor sem fog megmaradni szög egyenesen. :(
2011. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
Tudom, hogy sokak számára rosszul hangzik de ha nedvesen vasalod ki akkor tovább marad egyenes, és nem roncsolod annyira... szerintem fölösleges mindenféle egyenesítő cuccot ráfújnod az csak vegyszer...
2011. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

miután megmostad, vegyél egy nagy körkefét és szárítsd meg hajszárítóval

http://www.youtube.com/watch?v=VVXJAd4O-hM


kb így, nekem bevált :) 17/L

2011. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
rendben ! köszönöm a válaszokat !
2011. aug. 30. 18:34
 9/19 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nekem sem maradt meg sokáig,de kipróbáltam ezt a terméket és ez segít puhává,fényessé tenni,hővédőként is szolgál és sokkal tovább marad egyenes.:D [link] Remélem segítettem :D Ja és hajlakkot tényleg nem szabad belevasalni,csak ha kész van akkor fixálni.:)
2011. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
értem :D ! köszi a választ !
2011. aug. 31. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!