Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasalod ki a hajad, hogy...

Hogy vasalod ki a hajad, hogy egyenes maradjon egy napig?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek megtudni , hogy Ti hogy vasaljátok ki a hajatokat , úgy hogy legalább egy napig egyenes maradjon ? Mert én kivasalom reggel , és még hajlakkot is fújok rá , de kb egy óra múlva már kezd hullámosodni ..:/ !
2011. aug. 30. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha alapból göndör/hullámos a hajad,nem nagyon fog egyenes maradni egész nap.Ezt azért gondolom,mert nekem egyenes a hajam,ha begöndörítem,10 perc után semmi sem látszik.
2011. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

1. jó a hajvasalóm

2. sok idő kell míg a hajad "engedelmeskedik".. tehát ha vki nagyon göndör neki se fog megmaradni első vasaláskor sokáig egyenesen a haja, de ha már több hónapja vagy éve csinálja akkor már egyre kevésbé göndörödik neki vissza.

2011. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ritkán vasalom a hajamat, enyhén hullámos, így jobban tetszik. Régen volt egy nem márkás, gagyibb hajvasalóm, azzal nekem is 1 óra után vissza hullámosodott a hajam, de most vettem egy remingtont és ezzel ha kivasalom következő hajvasalásig egyenes marad nekem. Persze ha erősebben hullámos/göndör a hajad akkor tényleg nem fog sokáig egyenes maradni. (Ja és bocsi ha a hajvasalód "jobb fajta" és nem azzal van a gond, akkor nem szóltam :)

2011. szept. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

bellissima Mini a hajvasalóm márkaja ..az jó ?? :)

és köszönöm a válaszokat !

2011. szept. 2. 22:12
 15/19 cherry. ***** válasza:
nekem 2 napig is egyenes marad és nem teszek rá semmit -kivéve a hővédőt.
2011. szept. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
igen az jó hajvasaló :) mint mondtam, én is már több éve vasalom a hajam és csak tavaly kezdett el egész napossá válni az egyenesség.
2011. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
de ha nedvesen vasalod akkor nem fog tönkre menni?
2011. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

nekem csak kicsit hullámos a hajam,csak hajmosás után vasalom és a következő hajmosásig (3-4 nap) egyenes marad,nem rakok rá semmit (lakkra gondolok)


mondjuk most növesztem úgyhogy elég az az egy vasalás is :)

2011. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
értem ! köszi a válaszokat !
2011. szept. 3. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!