Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száll a hajam, tudtok ellene...

Száll a hajam, tudtok ellene valami tuti módszert? Lent

Figyelt kérdés

Vettem pakolást,azt mondták,ha már nem lesz száraz,akkor szállni sem fog. Egyelőre most nem is vasalom,de azért ha tudnátok valami gyors és hasznos módzsert,praktikát vagy valami professzionális szérumot vagy szert,amivel könnyet kiküszöbölhetném a problémát,akkor megköszönném.


(Ja és a hajam enyhén göndör.)


2011. jan. 18. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mosást követően valamilyen balzsam. Az egy olyan réteget képez rajta, amitől selymes lesz, és nem száll össze-vissza. Nem kell sok belőle csak egyenletes legyen.
2011. jan. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gliss kur hajpakolás szérum, csak rá kell fújni. (narancssárga)
2011. jan. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Utolsó, tuti használ? Kicsit sem száll?

Mennyibe kerül?

2011. jan. 18. 14:23
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah és utolsó nagyon hálás lennék,ha tudnál képet beszúrni róla. Én nem találtam meg.
2011. jan. 18. 14:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, hát elvileg ezt vizes hajra kell, de én szoktam hajszárítás vagy hajvasalás után is ráfújni, és akkor nem száll, jobban összeáll, de nem is lesz zsíros. Kb olyan 800-1000ft körül van.


[link]

2011. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Értem. De amikor csak szárítod akkor is ugyanolyan jó,mint amikor vasalod? Vagy legalább csak kis különbség van?

És még egy uccsó kérdés,hogy amikor szárítod,akkor teljesen? Mert én csak a tetejét szoktam,aztán a többit hagyom száradni.. Naggyon köszi.:):)

2011. jan. 18. 17:09
 7/10 A kérdező kommentje:
És még egy:D:D Hogy már első használatra is jó volt vagy csak folyamatos használat után?
2011. jan. 18. 17:22
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Nos... :D Első alkalommal is jó volt, mivel nekem elég vékonyszálú és száraz is a hajam, ez jó rá, mert 7 féle olaj van benne. Általában hajszárítás után kicsit összevissza áll a hajam, akkor azért szoktam ráfújni, hajvasalás után meg úgy száll néha, akkor meg azért.


Ja és hajat szárítani meg, általában vagy úgy szoktam h hagyom magától száradni, aztán a végén kicsit rászárítok, vagy először félig megszárítom aztán hagyom magától száradni :D

Remélem nagyjából így érthető :D


Próbáld ki, szerintem arra tényleg jó, hogy ne szálljon a hajad össze vissza :D

2011. jan. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszike.:)
2011. jan. 18. 20:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Megvettem. Jónak tűnik. Első használatra szerintem keveset fújtam. Mennyit szoktál fújni belőle?
2011. jan. 22. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!