Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek illett hozzám a...

Szerintetek illett hozzám a seszínű, szürke egér hajszín? (kép)

Figyelt kérdés

Az első képen az eredeti, és ezek a vörös árnyalatok voltak eddig. De volt aki szerint az eredeti a legjobb és buta dolog elkezdeni a hajfestést, mert sosem lesz a régi, azt adta nekünk a természet, az a legjobb. Én sosem voltam megelégedve vele, úgy érzem ezek jobban illenek hozzám. Most pedig gondolkodom a szőkén is. Vagyis a barnás szőkén, szóval nem a sárgás szőkén. Az milyen lenne? Voltam sötétbarna is, nem volt rossz, de azt majd ha meguntam a próbálgatást :-)

Szóval szerintetek mi áll a legjobban?


[link]


2011. jan. 7. 21:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A 3. tragédia, nekem a 4-5 tetszik!
2011. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jól van na :-) Köszi!
2011. jan. 7. 21:25
 3/23 anonim ***** válasza:
az eső és a második a legszebb :)
2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A második a legjobb! *.* mindenképp maradj annál! ;)
2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nekem a második tetszik
2011. jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A másodikkal az a baj, hogy ilyen zacskós kimosható festékkel csináltam, az eredeti hajszínemre, amit tök jól befogott, és nem is kopott ki teljesen sosem, én hülye meg rámentem rendes festékkel. Azóta olyat nem sikerült elérnem.
2011. jan. 7. 21:28
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól állt neked az eredeti, de ez nem is az az igazi szürke egér hajszín, szerintem szép. Látnád az enyémet, na az a tragédia. Én a szőkét Neked nem igazán javasolnám, inkább a sötétebb színek állnak jól a szemedhez, bőrödhöz. A szőkítés amúgy is nagyon roncsolja a hajat, én is szőkíttetem már pár éve és megviseli sajnos.
2011. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam soha megállapítani, még a sok tavasz-ősz-nyár-tél megállapítós oldalak segítségével sem, hogy az arcom színeihez illik-e egyáltalán a szőke.


Ha gondolod tegyél fel képet, szívesen megnézném a hajad!

2011. jan. 7. 21:33
 9/23 anonim ***** válasza:
2. és a 4. szép de talán a 4. a szebb :) A szemedhez jól állnak a (réz)vöröses árnyalatok
2011. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Imádom a rézvörös hajszíneket. És mégjobban imádom ha még nekem is jól áll. :-)
2011. jan. 7. 21:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!