Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha beszeretném magam csavarni...

Ha beszeretném magam csavarni fóliával hogy kezdjek hozzá? Többi lent!

Figyelt kérdés

Milyen krémet használjak,mennyi ideig hagyjam magamon...Aki tapasztalt ebben az írjon légyszi!Ér ez valamit?A bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 2. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Miért akarod magad becsavarni? Bocsi csak nem értem :)
2011. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
testtekercselés.Hipermarketekben kapsz direkt erre való krémet és betekercseled magad.Nekem fahéjas van.Az enyém max 20 percig maradhat,aztán le kell mosni.
2011. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a falpockos megoldás??Bármilyen zsírégető,narancsbőr elleni krém jobb,én nem használom de állítólag ez jó:


[link]


Ezzel bekened magad és becsavarod magadat folpackkal!!

Tornázhatsz is mert az sokat segít!!


Ha erre gondoltál,amit én mondok:D

2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A narancsbőr miatt szeretném ezt csinálni meg masszírozom magam géppel.Akinek van tapasztalata az írjon!Az eddigi válaszokat köszönöm!:)
2011. jan. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!