Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még valaki, aki minden...

Van még valaki, aki minden nap vasalja a haját?

Figyelt kérdés

én minden nap vasalom, reggel, suli előtt. Ti?

köszönöm, nem kérek kioktatásokat hogy nem kéne, hullani fog, stb... köszii:D

ja és ha összefogjátok a hajatokat akkor is kivasaljátok előtte?:O :D

( mondjuk kicsit hosszabb hajúak, olyan 30-40 centitől ) .


2011. jan. 1. 18:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
19:22-es :DD
2011. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is suli időben naponta vasalom reggel a hajam. Ilyenkor + hétvégén csak, ha elmegyek valahova..hát kicsit törött a vége, de egyébként semmi baja, + Sajnos az én hajam nagyon gyorsan zsírosodik. Ha összefogom ami nagyon rotkán van, mert nekem nem áll jól, akkor nem vasalom ki, úgyse nagyon látszik...
2011. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Suli időben énis vasalom minden nap, pl.most szünetbe csak akkor vasalom/göndörítem ha megyek valahova. De szerencsére abszolút nem törik a hajam, pedig már 3 éve vasalom.
2011. jan. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
kénytelen vagyok vasalni, mert se nem göndör, se nem egyenes, de ha begöndörítem, azt 5 perc után kidobja, lakkal is. de nem törik egyáltalán, minden héten átszoktam nézni, és pár szál van, ami úgy ketté van nyílva azt meg lecsípem ollóval, és egész jól nő.
2011. jan. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
61%
Osztálytársam is csak 5 év hajvasalás után kezdett kopaszodni, nyugi. Amúgy, vége lesz a sulinak, mehettek dolgozni, végezhetitek a házimunkát, nem lesz ám időtök a hajatokat vasalgatni 1 óráig...
2011. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

igenokos utolsó: a kopaszodás genetikai dolog egyrészt, msrészt pedig valószínű osztálytárad úgy tépte a 230 fokon a haját. A színésznőknek sem hullik ki, pedig jelenetenként igazítják, a sok megjelenésre is rengetegszer formzzák, sok káros hatásnak teszik ki.


Ha odafigyel az ember, nem lesz baja, én pl. 170 fokon vasalom, hővédőt, ápolót használok, plusz nem festett derékig érő hajam van, egézséges, ricinusos pakolásokat használok, csalánsampon ... stb. Amúgy meg az igényesség akkor is ott van, ha dolgozol ... pff -.-" én fél6kor kelek naponta, még is mindig van időm a hajamra, a sminkemre és az öltözködésemre, ez csak akarat kérdése. (amúgy én tanulni szándékozom, nem pedig dolgozni a gimi után)


18L

2011. jan. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: abba nem gondoltál bele hogy rajtad kívül hányan NEM vigyáznak a hajukra vasalás közben?:D A színésznőkről meg csak annyit hogy van pénzük póthajra, hajbeültetésre stb...:)
2011. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

kedves 22:53...

hát köszönöm a hozzászólást, nem ezt kérdeztem, és az ilyen válaszok nagyon nem érdekelnek.-.-

a többieknek köszönöm, ja és én 220-on vasalom, de hővédővel, stb..

2011. jan. 2. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!