Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még valaki, aki minden...

Van még valaki, aki minden nap vasalja a haját?

Figyelt kérdés

én minden nap vasalom, reggel, suli előtt. Ti?

köszönöm, nem kérek kioktatásokat hogy nem kéne, hullani fog, stb... köszii:D

ja és ha összefogjátok a hajatokat akkor is kivasaljátok előtte?:O :D

( mondjuk kicsit hosszabb hajúak, olyan 30-40 centitől ) .


2011. jan. 1. 18:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Hát az én hajam alapból van olyan sz*r h ha csak beszárítom ilyen se nem göndör se nem egyenes.. szóval ha meek vhova akkor muszály vagy göndöríteni vagy vasalni :D és hála a vasalónak lehet vele mind kettőt...de amúgy ha veszel haj egyenesítő sprét vagy valami hasonlót és előtte ráfújod akkor nem roncsolja úgy :)
2011. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

:D

hát nekem egyáltalán nem roncsolja.xD

2011. jan. 1. 19:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Suliidőben minden nap vasalom. A vége nagyon minimálisan töredezett,de egyébként semmi baja a hajamnak.. Ugyanúgy nő, egy év alatt a vállig érő hajamból, hátközépig érő haj lett. (3 éve minden nap vasalom).


Most szünetben csak akkor vasaltam, ha mentem valahová :) Próbálom korlátozni, de vasalás/hullámosítás nélkül nekem semmilyen a hajam.


15/L

2011. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

én nem minden nap, de ha kiengedve hordom akkor mindig, ami olyan heti 3-4 alkalmat jelent, alaPból elég hosszú a hajam, olyan 65 centi, de még növesztem (: sajna én is, ha csak megszárítom se nem egyenes, se nem hullámos, tehát valamelyiket muszáj, bár ha hullmosítom, azt csavaróval. Amúgy nagyon dús a hajam és kivasalva imádom :) ha összekötöm, akkor nem vasalom, mondjuk inkább befonom estére és reggelre göndör, összefogva az nekem nagyon tetszik.


19L

2011. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
szerintetek ez már túl vasalt haj? úgyértem hogy túlságosan ki van vasalva, vagy nagyon látszik rajta, hogy vasalt? bocsi ha sötét... [link]
2011. jan. 1. 19:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Tetszik a hajad :) Eléggé látszik rajta, hogy vasalt, de a szél úgyis szétfújja... :DD
2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy kissé látszik...de nem annyira :)
2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
köszii:D
2011. jan. 1. 19:20
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Háhá, most még ezt mondjátok, aztán ha elmentek egy olyan fodrászhoz, aki szívbaj nélkül lenyisszantja a sz*rrá égett/törött hajatokat, majd sírhattok:D
2011. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
szörnyű ez a haj!!!!!!!!
2011. jan. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!