Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha csokibarna a hajam és...

Ha csokibarna a hajam és szőke szint szeretnék, hányszor kell átfesteni hogy elérjem a szőke szint?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 17:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
23:10,ugyan mire volt jó ez a válasz?Ebből csak annyit tudtunk meg,hogy ÁLLÍTÓLAG milyen szép hajad van.Na persze,olyan sokan hazudnak itt,miért ne tennéd te is?A kérdező meg nekem szimpi,nem kell leparasztozni,mert nem értitek a gúnyt.A hirtelen jött válaszaitok alapján,annyit mondok,nyitva maradt a pottyantós ajtó...
2010. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
15:05!Köszi szépen,én nagyon jól érzem magam a bőrőmben,te viszont gondolom minden éjszaka félelemmel fekszel le,hogy vajon kitudod e fizetni a hiteleidet(gondolom van egy pár)...hm,szánalmas:-).Ez az egy örömöd van,hogy belém köss,szegénykém.Legyen boldog a napod:-)!Jah,és puszild az anyukád s*ggét,az én bucimat felejtsd el!
2010. dec. 30. 21:21
 23/26 anonim ***** válasza:
Anyukámnak csak az arcát szoktam megpuszilni...mert rendes embert nevelt belőlem...Igen...én elmondhatom...jó anyám van. Hitelek? Hmmm Nincsen...Az nem nekem való...
2011. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
"A válasz írója 26%-ban hasznos válaszokat ad".Hm,te rendes?A számok nem ezt mutatják,nem véletlenül állsz ilyen alacsony pontszámon.Csókólgasd még anyukád s*ggét:-),bár nem hiszem hogy a szánalmas életeden ez segítene.
2011. jan. 1. 19:34
 25/26 anonim ***** válasza:
A válasz írója 26%-ban hasznos válaszokat ad"->tudod,ez inkább azt jelenti,hogy mennyire meri valaki megmondani a saját véleményét.Úgy látszik,te igencsak részrehajló vagy,tehát anyukád nem végzett valami jó munkát:)
2011. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
kristen87:-)..ez jó volt!De,hagyd a prímitív fattyút:-)...biztos silány volt a karácsonya:-)...szilveszterre se talált magának elfoglaltságot(barátokat).
2011. jan. 2. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!