Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke melírféleséget...

Festett szőke melírféleséget h fogja be a csokibarna ha az egészet olyanra festem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szőke részen minden mosásnál jobban fog világosodni mint a nem szőke részeken(persze nem törvényszerűen). De nyugdtan fesd, nem lesz semmi baj.
2010. jan. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és nem lesz ilyen furcsa színe? mert azt sejtem h ott világosabb lesz, de nehogy nekem pl ott bezöldüljön vagy ilyenek:D
2010. jan. 17. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem is riogattak ilyennel, és nekem az egész hajam szőke volt, és azt festettem be, de egyáltalán nem lett zöld vagy ilyesmi. De ha bizonytalan vagy, akkor keverd be a festéket és egy szőke tincsen próbáld ki (nagyon hamar befogja, nem kell fél órát várni vele) és nézd meg hogy milyen lesz. Ha barnul akkor minden oké, az idő elteltével csak sötétebb lesz, nem fog zöldülni. Mosásnál viláosodik rendesen, de akkor sem zöldül. :)
2010. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
oké, majd kiderül ma:D am csak igy jelképesen irtma a zöldet, gondoltam h nem lesz szőkéből és barnábol zöld, csak h esetleg nem-e más szint kapok, de akkor megnyugodtam
2010. jan. 17. 13:37
 5/9 anonim ***** válasza:
De nem írtál hülyeséget. Valamit a barnában lévő vörös pigmentekről magyaráztak nekem, hogy az ha a szőkére rákerül valami érdekes zöldes színt ad. De ez sztem hülyeség. Nekem azt mondta egy fodrász(amikor azt mondtam neki, hogy én akarom vinni hozzá a festéket, pedig eszemben sem volt, csak így akartam megtudni, hogy mivel festhetem be), hogy az a lényeg, hogy ne legyen a barna nevében benne, hogy "arany" és akkor minden oké lesz.
2010. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad natúr színt választani, mert attól tényleg zöld lehet. Vöröses árnyalatot válassz, bár sztem a csokibarnával nem lesz semmi vész. :)
2010. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én a melírozott szőke hajamat festettem csokibarnára...

Fekete lett, napfénynél kicsit barnás árnyalattal. Katasztrofálisan néztem ki. Elvileg 24 mosásig tartó színező volt..másfél év, 3 fodrász, mire kezdtem hasonlítani az eredeti önmagamhoz. Egyébként már mikor lemostam a festéket is foltos volt a hajam, néhol világosabb és ez csak rosszabbodott a mosások alkalmával.

Hiába a festék leszedő cucc, az egyre világosabb festések, mindig valahol foltos maradt.

Szal hirtelen felindulásból ne festess hajat!!!!!!!!!

2010. jan. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem lehet hogy valami rossz minőségűt használtál? Bár én pénz szűkében voltam, és 600 valahány forintért vettem festéket és jó lett. Sötét meg azért lett, mert sokáig hagytad rajta. A szőkét nagyon könnyen befogja a sötétbarna, és minél tovább hagyod annál sötétebb. Szóval akkor fél óra helyett, lehet hogy bőven elég a 15 perc, vagy még kevesebb.
2010. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hátnemtom, befogta, de tény h világosabb, meg előtte fekete volt a hajam csak kikopott, de úgy, hogy felül fekete maradt alul pedig ugye visszament barnába, de végülis jó lett ez a csokibarna, meg a szőke is ugy volt a hajamba h a frufrum alatt meg két oldalt, igy kb oylan lett mintha a csokiabrna hajamba vöröses melir lenne elől:D:D:D
2010. jan. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!